Apple ID w iPhone

Co to jest Apple ID ? W czym to pomaga i jak to ustawić ? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższym artykule na blogu. Postaramy się to tak opisać, aby było zrozumiałe dla każdego z Was. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania to wszystkie dane do Nas znajdziecie w zakładce KONTAKT. 

A więc czym w ogóle jest Apple ID ? Jest to konto, które należy założyć w ustawieniach aby móc w pełni korzystać ze wszystkich właściwości telefonu. Dzięki zalogowaniu się na Apple ID możesz korzystać między innymi ze sklepu App Store, Apple Music, iMessage, iCloud. Najprościej mówiąc zakładając konto możesz wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, kupować aplikację, płacić kartą,

Jak to ustawić ? Wejdź w aplikację na biurku (czyli na pulpicie telefonu) USTAWIENIA, na samej góry widnieje informacja „ZALOGUJ SIĘ”. Następnie wprowadź identyfikator, czyli email i hasło.

Mając konto Apple ID na telefonie, możesz korzystać z niego na laptopie, zegarku, czy tablecie i wszystkie Twoje urządzenia od Apple będą synchronizowane.