słuchawki Galaxy Buds+ to będzie ich czas?

Podczas konferencji SAMSUNG w Londynie oprócz zaprezentowanych nowych modeli telefonów pojawiły się nowe słuchawki Galaxy Buds+. Nie do końca nowe, a odświeżone słuchawki swojego poprzednika Galaxy Buds stworzone przez AKG Samsung. Jeden z najbardziej przydatnych akcesoriów do telefonu zostały ukazane w nowej odsłonie, trzeba przyznać, że słuchawki bezprzewodowe robią wrażenie. Mimo, że na pierwszy rzut oka z wyglądu zostały nieco odświeżone, ale to środek został zdecydowanie ulepszony.

kilka słów o słuchawkach

Zostały wyposażone w trzy mikrofony, dwa znajdują wewnątrz słuchawek, jeden na zewnątrz. Po co aż tyle ? Mikrofony mają poprawić jakoś rozmów telefonicznych prze słuchawki Galaxy Buds+. Zewnętrzne mikrofony mają na celu wyłapywanie hałasów z otoczenia i wycinania ich w trakcie rozmowy. Słuchawki już nie tylko będą komfortowe podczas słuchania muzyki, ale również podczas rozmów. Za głośniki odpowiadają wolter i tweeter co przekłada się na jeszcze lepsze słuchanie. Co ma zapewnić nie tylko lepszą jakość dźwięku, ale także dłuższy czas pracy baterii. Samsung deklaruję, że jednorazowe ładowanie pozwala na słuchanie muzyki przez 11 godzin, a etui ładującego na drugie tyle. Robi wrażenie prawda ? My jesteśmy na TAK.

nowe możliwości z Galaxy Buds+

Co ciekawsze słuchawki można ładować bezprzewodowo, a taką możliwość daje nowy Samsung s20 lub Galaxy Z Flip. A dokładniej Wireless Power Share która upraszcza nam korzystanie z nowych słuchawek. Abyś mógł korzystać z nich na innych urządzeniach niż Samsung wystarczy nowa aplikacja Galaxy Buds+. Słuchawki będzie można kupić w trzech wariantach kolorystycznych czarnym, białym i niebieskim. Też uważacie, że są idealnie dopasowane do nowych telefonów Galaxy S20 ?

No i mamy jeszcze dla Was trzy bardzo dobre wiadomości. Pierwsza to taka, że będą dostępne dosłownie już za chwilkę, więc szykujcie pieniążki na nową zabawkę do testowania. Natomiast druga bardzo dobra wiadomość to ich cena, będzie można je kupić za 149 dolarów. Wychodzi na to, że kupić je będzie można mniej więcej za około 640 zł. A trzecia bardzo dobra wiadomość to taka, że dostanie się najnowsze słuchawki gratis przy zakupie nowego Galaxy S20+ lub S20 Ultra. I jak co myślicie ? Cena i dane techniczne bardzo zachęcają Nas na ich zakup, a Wy też niecierpliwością wyczekujcie aż będą dostępne do kupienia ?

Na blogu znajduję się już nowy artykuł na temat nowego składaka od Samsung – Samsung Galaxy Z Flip, a już niedługo kolejne notatki na temat nowości.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Tablet po zalaniu,
Usterki w laptopach,
Wymiana szkiełka od aparatu w telefonie,
Naprawa chłodzenia,

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole