Samsung Galaxy S20 S20+ S20 Ultra

To kolejna nowość przedstawiona na ostatniej londyńskiej premierze przez SAMSUNG – nowe modele telefonu Galaxy. Zacznijmy od tego, że telefony można już kupić w przedsprzedaży, jednak dostępne będą dopiero w marciu, a konkretnie 13 marca. Samsung reklamuję je jako nowe telefony premium, a w modelach tych został wprowadzony nowy moduł aparatu fotograficznego. Naszym zdaniem jest łudząco podobny do niejakiego iPhone 11 PRO, czy tylko my odnosimy takie wrażenie ? Nowy aparat ma być połączeniem sztucznej inteligencji z najlepszej jakości matrycą, która powstała przez Samsung.

czym nas zachęcają ?

Twórcy nowych modeli Galaxy całą swoją uwagę skupiają na aparacie, twierdząc, że to właśnie ten element decyduje o tym na jaki nowy model telefonu się zdecydujemy. W tym przypadku to właśnie nowe modele mają być faworytem. Mniejsze modele wyposażono w aparat 64MP oraz zoom 30x, natomiast Galaxy S20 Ultra posiada aparat 108MP oraz zoom 100x. We wszystkich modelach można nagrywać w 8K oraz znajduję się aparat ultraszerokokątny. Dane techniczne dotyczące aparatu znajdują się na oficjalnej stronie Samsung na którą zapraszamy.

kilka szczegółów o nowym Galaxy S20, S20+ i S20 Ultra

Samsung proponuje nowe modele w różnych wariantach kolorystycznych – szary, różowy, błękitny i czarny. Nowy model różni się od poprzednika, Wyświetlacz Infinity-O, praktycznie bez ramki, oczywiście cały płaski. Najmniejszy model ma 6,2 cala, natomiast największy 6,7 cala. Telefon różni się też po względem RAM i pamięci wewnętrznej 8 lub 12 GB RAM, a także 128 GB pamięci wewnętrznej. Najnowsze modele obsługują również eSIM, a pojemność baterii waha się pomiędzy 4000, a 5000 mAh. Oferują również bezprzewodowe ładowanie.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Słuchawki od Galaxy Buds+, 
Nowość od Samsung Galaxy Z Flip,
Wymiana szkiełka od aparatu w telefonie,
Apple Watch series 5, 
Pogwarancyjna naprawa laptopów, 
Naprawa chłodzenia,

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole