Podobne artykuły:

29/9/2021

Jak płacić Apple Pay ?

28/9/2021

Jak pobrać muzykę na iPhone ?

Huawei P40 Lite E za jedyne 999 zł ?

Chodź informację nie są potwierdzone, wiele źródeł spekuluje, że właśnie w cenie 999 zł będzie można kupić nowego Huawei... Dokładnie mowa o modelu Huawei P40 Lite E - który ma się ukazać wraz ze swoim 'lepszym' i droższym bratem P40 Lite. Drugi model Huawei prawdopodobnie będzie można kupić już za cenę 1599 zł, to też nie tak źle. Nowy model z dopiskiem E to nowy pomysł od Huawei, aby wypuszczać modele uboższe, ale atrakcyjniejsze cenowo. Z resztą nie każdemu użytkownikowi zależy na kupnie najdroższego flagowca tylko po to aby móc napisać sms, czy zadzwonić do rodziny. Stąd pomysł na wypuszczenie nowej seri telefonów z dopiskiem E.

Kilka słów o P40 Lite E

Zacznijmy od wyświetlacza, który ma wynosić 6,39 cali o rozdzielczości HD+ 1560×720 pikseli, procesor Kirin 710F. Huawei P 40 Lite E do kupienia będzie w wersji z 4GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Przednia kamerka posiada 8 MP, natomiast z tyły są trzy obiektywy, główny 48 Mpix f/1,8 który będzie wspierany przez wykrywanie głębi oraz obiektyw szerokokątny. Nowy model ma być również wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh, ładowanie o mocy 10 W. Huawei P40 Lite E ma funkcjonować na systemie Android 9 bez wsparcia Google. W nowym modelu nie znajdziemy takich aplikacji jak Mapy, YouTube, Gmail, sklep Play w zamian otrzymujemy aplikację stworzone przez Huawei, ale patrząc na jego niską cenę jest to kwestie do wybaczenia.

Co otrzymamy przy zakupie Huawei P 40 Lite ?

To lepiej wyposażony model swojego tańszego poprzednika. W którym otrzymamy procesor Kirin 810, do tego 6 GB RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci. Model wyposażony będzie w wyświetlacz 6,4 cali o jakości FullHD+. Pojemność baterii wynosić ma 4200 mAH, a ładowanie o mocy 40 W. Użytkownicy tego modelu będą korzystać z systemu opartego na Anroidzie 10, oczywiście i w tym przypadku bez dostępu do Google.

Pamiętajcie, że wszystkie informacje to są spekulacje i doniesienia z wielu źródeł, na potwierdzenie powyższych danych musimy poczekać do początku marca. W marcu ma odbyć się konferencja Huawei. Sami jesteśmy ciekawi jak będą prezentować się urządzenia na żywo i jaka wyniesie ich ostateczna cena. Choć naszym zdaniem brak wsparcia Google to bardzo duży minus. Może jednak znajdą się jacyś zwolennicy ?

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Usterka IC Audio w iPhone 7,
Naprawa smartfonów w Poznaniu, 
Huawei Mate XS - telefon, który staję się tabletem, 
Naprawa telefonów iPhone w Poznaniu, 
Problem z dotykiem w telefonie,
Pogwarancyjna naprawa laptopów,

Huawei MatePad - nowy tablet od Huawei. 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość