Podobne artykuły:

29/9/2021

Jak płacić Apple Pay ?

28/9/2021

Jak pobrać muzykę na iPhone ?

Instalacja systemów operacyjnych Android, iOS, Windows

Zaawansowane funkcje w naszych smartfonach, które wcześniej były dostępne tylko na komputerach, zarządzane są przez oprogramowanie zwane również systemem operacyjnym. Telefony już dawno przestały służyć tylko do wykonywania połączeń telefonicznych i wysyłania okazjonalnych wiadomości. Rynek aplikacji mobilnych jest wart grube miliardy, rozwija się w niesamowitym tempie, dzięki czemu wielozadaniowość telefonów nieustannie się rozszerza. I to właśnie za to odpowiada system operacyjny. Zarządza zasobami i pamięcią naszych urządzeń. Dlatego właśnie jego poprawne działanie jest tak ważne. Mimo braku jakiejkolwiek mechanicznej usterki w telefonie, wada systemu operacyjnego może sprawić, że smartfon przestaje reagować na nasze polecenia. W takim przypadku potrzebna będzie instalacja systemów operacyjnych.

Objawy i naprawa

Jeśli urządzenie się zawiesza, wyłącza w nieoczekiwanym momencie, aplikacje nie działają lub działają wybiórczo. Albo wydajność telefonu spadła i wszystkie operacje zajmują więcej czasu niż zwykle - to wszystko wskazuje na to, że należy dokonać reinstalacji systemu operacyjnego. Bez wątpienia poprawi to pracę smartfona, jak również wyeliminuje wyskakujące błędy, a czas „obliczania” zadań i operacji będzie znacznie krótszy.

Zapraszamy do odwiedzin serwisu Doctor Gadget, mieśimy się w centrum Poznania, diagnozę wystawiamy za darmo a na naprawy udzielamy gwarancji od 6-12 msc.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana wyświetlacza, 
Wymiana szybki w telefonie,
Czyszczenie laptopa, 
Wymiana mikrofonu, 
Wymiana baterii, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość