Podobne artykuły:

29/9/2021

Jak płacić Apple Pay ?

28/9/2021

Jak pobrać muzykę na iPhone ?

"Hi, speed".

Tak Apple zatytułowało dzisiejszą konferencję, która po długim oczekiwaniu pokazała nam nowe flagowce z Cupertino. Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście czekałem bardzo na ten dzień. Jak przypomnę sobie czasy debiutu iPhone 4, a później iPhone 5.. Oba designersko był moim zdaniem najładniejszym telefonem spod znaku jabłka. Widzę to, co dzisiaj nam Apple zaprezentowało, to mój portfel dostaje białej gorączki. Pokazano właśnie telefon jaki śnił mi się po nocach od kilku lat. iPhone 12 Pro jest moim zdaniem modelem idealnym. Jako że na dzień dzisiejszy korzystam z  iPhone 11 pro w mniejszej wersji. Uważam że upakowanie odrobiny wyświetlacza więcej w obudowie jeszcze odrobinę mniejszej, to majstersztyk na który czekałem. iPhone 11 Pro Max jest dla mnie zwyczajnie już za duży.


Wielkie i Małe HALO iPhone 12

Zacznijmy od iPhone 12 i 12 Mini - jak to sam Apple określił otrzymujemy WIELKI lub MAŁE HALO. Od kiedy będą dostępne iPhone 12 zamówimy już 16 października 2020, natomiast iPhone 12 Mini dopiero 6 listopada. Jak to Apple podaje iPhone 12 jest o 11 % cieńszy, 15 % mniejszy od poprzednika i o 16 % lżejszy. Jeśli to Cię nie przekonuje to czytaj dalej...  Oba iPhone otrzymały wyświetlacz Super Retina XDR o 6,1 cala lub 5,4 cala. Co bardzo ważne ze strony każdego użytkownika, że gwarantują iż wyświetlacz będzie 4 razy bardziej wytrzymały niż w poprzednich modelach.


Wytrzymalszy, zgrabniejszy, delikatniejszy - po prostu piękniejszy iPhone 12

Obudowa iPhone została wykonana z lotniczego aluminium, co nie tylko cieszy oko, ale również jest bardziej odporna i wgniecenia i zniszczenia. Apple gwarantuje również powiększoną wodoodporność. Choć patrzymy na to z przymróżeniem oka ile telefon trafia do Nas po zalaniach np, po deszczu, a nawet tego jest są wstanie wytrzymać. Coś co cieszy nie tylko kobiety, nowy elegancki, kanciasty wygląd nowego iPhone. My jesteśmy zachwyceni! Nie ukrywamy, że to coś na co czekaliśmy od dawna... Piękny elegancki granat (nasz absolutny faworyt), jasny zielony//pastelowy zielony, krwista czerwień, czarny i biały... Na sam koniec klasyki, ale klasyki zawsze się sprawdzają. 


ciąg dalszy nastąpi... zajrzyj na bloga 

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość