Podobne artykuły:

29/9/2021

Jak płacić Apple Pay ?

28/9/2021

Jak pobrać muzykę na iPhone ?

Konfiguracja laptopów

Poszukując nowego laptopa nie zawsze jesteśmy w stanie kupić takiego jaki spełniałby wszystkie nasze oczekiwania. Nawet najdroższe laptopy nie zawsze spełniają wszystkie potrzeby, które założyliśmy sobie aby posiadał. Istnieje konfiguracja laptopów, która możliwa jest wybierając komputer wszystkich marek m.in. Samsung, Sony, Acer, Dell, Lenovo, Acer jak również MacBook. Serwis Doctor Gadget oferuję odpowiednie dopasowanie podzespołów sprzętu w zależności od potrzeb.

Rozbudowanie laptopów

Konfiguracja to również dołożenie szybszego i pojemniejszego dysku (obszerniejszy wpis znajduję się na blogu TUTAJ). Zamontowanie lub dołożenie więcej pamięci RAM o ile RAM jest wpinany w płytę główną. Niestety w nowszych MacBooka'ch nie ma takiej możliwości, ale w większości komputerów stacjonarnych, czy laptopów innych marek niż Apple jest to często możliwe.

Drugie życie laptopa

Istnieje również trzecia możliwość i ta najpopularniejsza, kiedy posiadamy kilkuletni laptop, który przestał spełniać nasze oczekiwania, ale wydatek kilku tysięcy nie wchodzi w grę. Wtedy istnieje możliwość konfiguracja laptopów przez umieszczenie nowego szybszego dysku SSD, bądź większego pamięci RAM. Istnieje również możliwość dołożenie drugiego dysku np. zamiast napędu CD-ROM np. w MacBookach.

Oprócz rozbudowy laptopa, oferujemy także instalację sterowników, osobny wpis na blogu znajdziesz TUTAJ. Jak również odzyskiwanie straconych danych z dysku, wejdź TUTAJ. 

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana szybki w tablecie,
Apple, czy warto kupować ? 
iOS vs Android,
Reinstalacja systemu windows, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość