Naprawa iPhone 5C Poznań

Naprawa iPhone 5c Poznań odbywa się w najczęściej w przeciągu 24 h !

Poniżej umieszczamy cennik poszczególnych usterek. W przypadku gdy konkretna naprawa iPhone 5c Poznań nie jest wyświetlana poniżej nie oznacza, że nie wykonujemy takiej usługi, skontaktuj się wtedy z nami. ZADZWOŃ lub NAPISZ A my odpowiemy na wszystkiego nurtujące Ciebie pytania, ponadto wycenimy naprawy abyś miał czas aby przemyśleć ewentualną naprawę.

Jednak jeśli nie jesteś pewien jaka usterka dręczy Twój telefon to nie martw się ! Jesteśmy po to aby pomóc Tobie zdiagnozować problem w telefonie, a następnie poinformować Ciebie jaka jest cena. Najważniejszy jest fakt, że nie ma części w Twoim telefonie której nie można wymienić bądź naprawić. Zatem nie miej obaw, że pozostawiamy Twój telefon bez naprawy. Naprawa iPhone 5c Poznań to jedna z częstszych napraw jakie odbywają się w Serwisie. Szczególnie jeśli chodzi o wymianę wyświetlacza, bądź naprawę szybki.

Największym atutem Serwisu Doctor Gadget jest fakt, iż DIAGNOZA Twojego iPhone 5c jest bezpłatna ! Ponadto wstępna ocena w 99 % przypadków odbywa się jeszcze podczas rozmowy telefonicznej lub osobistej wizyty w Serwisie Doctor Gadget. Szczególnie w przypadkach usterek takich jak wymiana gniazda, ekranu, głośnika, czy gniazda ładowania. Ponadto warto także podkreślić iż naprawy po zalaniu są bardziej wymagające, dlatego potrzebujemy na nie trochę więcej czasu. Do tego będziemy z Tobą w stałym kontakcie żebyś miał informację co dzieje się z Twoim telefonem.

GWARANCJA jest udzielana każdorazowo na naprawę iPhone 5c. Otrzymasz ją na okres od 3 do 12 miesięcy, w zależności od naprawionej usterki w telefonie.

Diagnoza GRATIS | Gwarancja 3-12 msc

UsterkaiPhone 5iPhone 5C
Wymiana szybki120140
Wymiana wyświetlacza z szybką170170
Wymiana baterii100100
Wymiana gniazda ładowania z mikrofonem i gniazdem jack100100
Wymiana przycisku power i przycisków bocznych100100
Wymiana przycisku home100100
Wymiana głośnika głównego100100
Wymiana głośnika rozmów8080
Wymiana kamera tylnej110110
Wymiana kamery przedniej z czujnikiem zbliżeniowym9090
Wymiana korpusu260260
Wgranie oprogramowania8080
Czyszczenie po zalaniu8080

 

naprawa iphone 5 / 5c poznań

Pamiętaj, że naprawa iPhone 5c Poznań to tylko w Serwisie Doctor Gadget !

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 11.00 do 18.00.

Dodatkowe informacje lub dokładny adres znajdziesz TUTAJ

Naprawa iPhone 5c Poznań to czysta przyjemność, zatem jeśli masz problem z telefonem ZADZWOŃ

                                                                  

Zadzwoń Napisz wiadomość