Serwis Doctor Gadget zajmuje się nie tylko urządzeniami. U nas możliwa jest również naprawa ładowarek! Zasilacz który odmówił posłuszeństwa to nic nadzwyczajnego, często dochodzi do takich sytuacji, najczęstszą przyczyną jest uszkodzony kabel. Nasze zwierzaczki, pieski, kotki, gryzonie, czy nawet dzieci często interesują się kablem, a co za tym idzie jest duże ryzyko, że zostanie przerwany, złamany, wyrwany itd. Naprawiamy zarówno ładowarki do laptopów, telefonów, tabletów.

Na czym polega naprawa ładowarek ?

Najczęściej polega ona na wymianie uszkodzonego lub wyrwanego kabla. Sprawdzamy również za pomocą miernika, czy istnieje napięcie i natężenie prądu aby naprawa była skuteczna. Zdarza się, że zasilacz się spalił i wtedy naprawa jest nieopłacalna. Nie wszystkie uszkodzenia widoczne są gołym okiem, więc jeśli istnieje problem, że ładowarka nie styka warto podejść do serwisu i sprawdzić.

Korzystanie z uszkodzonych ładowarek jest niewskazane!

Kiedy dzwoni do Nas klient lub przychodzi do serwisu z uszkodzoną ładowarka, zawsze zalecamy aby nie korzystać z takiego zasilacza. Pewnie się zastanawiacie dlaczego ? Ponieważ często dochodzi do zwarcia przez kontakt z wodą lub inną cieszą. A wtedy skutki dla naszego laptopa, czy telefonu mogą być katastrofalne!

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Tablet po zalaniu,
Konfiguracja laptopów,
Wymiana gniazda ładowania,
Wymiana obudowy w tablecie,
Usterki w laptopach,

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole