Podobne artykuły:

29/9/2021

Jak płacić Apple Pay ?

28/9/2021

Jak pobrać muzykę na iPhone ?

Naprawa MacBook - Doctor Gadget Poznań

Doctor Gadget to nie tylko naprawa iPhone, ale również wszystkich urządzeń od Apple. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w kwestii naprawy MacBook PRO oraz MacBook Air. MacBook PRO oraz MacBook Air to częsty pacjent na stole w naszym serwisie. MacBook mimo tego, że słynnie z faktu, że jest mało awaryjny to jak każdy laptop czasem się psuje. A naprawy te często spowodowane są uszkodzeniem mechanicznym, czy zalaniem, a nie fizycznym popsuciem się jakiegoś podzespołu. Niestety zalania to bardzo nieprzyjemna sytuacja... na pierwszy rzut oka laptop najczęściej wydaje się być suchy, a no bo właściciel nim potrząsał, albo postawił koło kaloryfera, albo suszył suszarką. My wiemy, że lepsze są jakieś działania niż żadne, ale zawsze polecamy to samo. Wyłączyć i zawieźć jak najszybciej do najbliższego lub ulubionego serwisu - w tym przypadku Doctor Gadget ;) 

jak wygląda naprawa MacBook w Doctor Gadget Poznań ?

Wszystko zależy co się dzieje, nie posiadamy stałego cennika dotyczącego napraw Macbook'a. Gdyż tak jak wspominaliśmy wcześniej, są one na tyle odporne i wytrzymałe, no i mało awaryjne, że cennik jest niepotrzebny. W przypadku zalań, czy upadków wycena jest indywidualna pod każdego klienta, w zależności co doskwiera pacjentowi, w tym przypadku mowa o MacBook Air lub MacBook PRO.

Serwis Doctor Gadget specjalizuje się w marce Apple i naprawa MacBook to sama przyjemność - zapraszamy do centrum miasta Poznań!

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Słuchawki od Galaxy Buds+, 
Nowość od Samsung Galaxy Z Flip,
Wymiana szkiełka od aparatu w telefonie,
Apple Watch series 5, 
Wymiana wyświetlacza w tablecie,
Pogwarancyjna naprawa laptopów, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość