Podobne artykuły:

29/9/2021

Jak płacić Apple Pay ?

28/9/2021

Jak pobrać muzykę na iPhone ?

Naprawa po zalaniu laptopa

Wielu z nas doświadczyło takiego pecha, kiedy kubek pełen kawy przewraca się wprost na nasz komputer. Strach przed możliwością utracenia wszystkich danych zapisanych na laptopie, czy po prostu świadomość zbliżającego się sporego wydatku na kupno nowego sprzętu jest oczywisty. Nie martw się, naprawa po zalaniu jest możliwa i nie taka droga! Najważniejsze aby nie korzystać z zalanego urządzenia i jak najszybciej zgłosić się do najbliższego serwisu!

Domowe metody

Zwykłe przetarcia szmatką, suszenie suszarką i inne "złote sposoby" raczej nie zadziałają. Wszelkie domowe sposoby z reguły pogarszają stan laptopa, gdyż ciecz rozpływa się wszystkimi szczelinami po wszystkich podzespołach. Z naszego doświadczenia wiemy, że ślady cieczy na płycie głównej i innych podzespołach powinien usunąć specjalistyczny serwis wyposażony w odpowiednie narzędzia do tego typu czynności.

Oferujemy pomoc po zalaniu laptopa

Serwis laptopów Doctor Gadget oczywiście świadczy taką usługę jak naprawa po zalaniu. Udaje nam się uratować 95% laptopów, które miały nieprzyjemny kontakt z cieczą. Na naprawy po zalaniach wystawiamy gwarancję a sama diagnoza jest darmowa. Jeśli więc Twój laptop został zalany, udaj się do nas - naprawa laptopów Poznań tylko u Doctora Gadgeta!

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Tablet po zalaniu,
Konfiguracja laptopów,
Naprawa ładowarek,
Naprawa chłodzenia,

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 

-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość