Podobne artykuły:

2/10/2018

Wymiana baterii Poznań

18/4/2018

Naprawa po zalaniu

Zalałeś/aś laptopa? Zreanimujemy go :)

Telefon i ciecz nie współpracują!

Każdy z nas wie, że elektronika i ciecz nie za bardzo się lubią. Dlatego producenci aparatów telefonicznych, aby wyjść nam na przeciw, zaczęli stosować wodoodporne konstrukcje swoich smartfonów. Jednak niewiele osób chce sprawdzać skuteczność takiej technologii tym bardziej, że chyba sami producenci nie są jej pewni. W końcu najczęściej podają oni oficjalny komunikat, że gwarancja nie obejmuje telefonów po zalaniach nawet, jeśli konstrukcja w danym przypadku jest wodoodporna.

Co zrobić i czego nie robić po zalaniu telefonu?

Przede wszystkim jak najszybciej wyciągnij telefon z cieczy. Najlepiej położyć go w poziomie np na ręczniku papierowym. Jeśli masz dostęp, to wyjmij baterię. Uwaga! Najczęstszy błąd jaki popełniają użytkownicy telefonów po kontakcie ich gadżeta z cieczą, to wciskanie guzików, przedmuchiwanie smartfona, potrząsanie itp. Takie czynności mogą pogorszyć i tak już zły stan naszego urządzenia. Należy je natychmiast wyłączyć i nie włączać, dopóki profesjonalny serwis nie oczyści śladów zalania z wnętrza telefonu.

Naprawa

Zalanie to jedna z najczęstszych usterek, która przytrafia się naszym telefonom. W internecie można znaleźć wiele „sprawdzonych” patentów na to, jak naprawić telefon w takim przypadku. Niestety większa część z nich okazuje się być bezskuteczna. Nie oznacza to jednak, że telefonu nie da się reanimować. Z powodzeniem przeprowadziliśmy setki takich zabiegów wywołując jednocześnie uśmiech na twarzy klienta. Nasz sprzęt pozwala na całkowite usunięcie ingerencji cieczy w smartfonach, dlatego jeśli miska z ryżem nie zadziałała - odwiedź nas w serwisie. ;) Nasz serwis telefonów mieści się w centrum Poznania, diagnozę zawsze wystawiamy za darmo, a na naprawy wystawiamy gwarancje od 6-12 msc.

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość