Zgodnie z oczekiwaniami oraz różnymi przeciekami dziś na stronie Apple pojawił się „nowy stary” model telefonu. Mowa tutaj oczywiście o iPhone SE drugiej generacji. Telefon zamknięty jest w konstrukcji doskonale znanej z modeli 6, 6S, 7 czy 8, a na pierwszy rzut oka jest niemal identyczny jak iPhone 8. Z przodu klasyczny już ekran o przekątnej 4,7″ oraz home z czytnikiem Touch ID. Z tyłu szkło, a co za tym idzie możliwość bezprzewodowego ładowania, oraz pojedynczy Aparat 12 MP z nagrywaniem wideo w 4K. Telefon dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym oraz czerwonym (PRODUCT) RED.

Nowy iPhone SE – Specyfikacja i ceny

W nowym modelu Apple zdecydowało się zastosować znaną, sprawdzoną i najpopularniejszą konstrukcję. Wyświetlacz LCD o przekątnej 4,7″ przy rozdzielczości 1334 na 750 pikseli daje nam wynik zagęszczenia pikseli na poziomie 326 ppi. Wynik taki sam jak w poprzednikach w tym rozmiarze. największe zmiany znajdziemy w środku. Zastosowany jest tutaj procesor A13 Bionic – ten sam który wykorzystywany jest w modelach z serii 11. Póki co nieznana jest wielkość pamięci RAM, jednak jest prawdopodobnie 2 lub 3 GB. Dodatkowo znajdziemy tutaj szybkie ładowanie oraz Dual Sim z wykorzystaniem eSIM. Obudowa spełnia również standard IP67 co pozwala, przynajmniej teoretycznie, na najnużenie smartfona na głębokość 1m do 30 minut. Nowy iPhone SE występuje w trzech wariantach pojemnościowych. Podstawowa wersja 64GB w cenie 2199zł, 128GB w cenie 2449zł oraz 256GB za który trzeba zapłacić 2949zł.

Nowy iPhone SE – nasza opinia

Wedle naszej subiektywnej opinii telefon ten to świetny wybór dla osób niewymagających od telefonu najlepszego aparatu czy największego wyświetlacza. Jest to telefon dla ludzi którzy przede wszystkim cenią sobie niezawodność, długie wsparcie pozakupowe oraz dobrą cenę wyjściową. No bo umówmy się, w kwocie 2200zł otrzymujemy telefon z najpotężniejszym procesorem dostępnym obecnie w smartfonach, który na pewno posłuży przynajmniej 5 najbliższych lat. Dodatkowo otrzymujemy bardzo przyzwoity aparat z funkcją portretową oraz nagrywaniem w 4K. Oczywiście wodoodporna, najwyższej jakości, tak jak na sprzęt Apple przystało obudowa z aluminium i szkła. Tak więc naszym zdaniem telefon na pewno warty uwagi jeśli planujecie w niedługim czasie zakup nowego smartfona.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana szybki w tablecie,
Odzyskiwanie danych,
Apple, czy warto kupować ? 
iOS vs Android,
Reinstalacja systemu windows, 

SPRAWDŹ NASZ CENNIK JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA ZAKRES NASZYCH USŁUG:  -Telefony -Tablety -Laptopy/PC -Konsole