Naprawa telefonu SAMSUNG Poznań – Doctor Gadget naprawia telefony po wszystkich urazach.

Zalany? Zbita szybka lub wyświetlacz? Bateria do wymiany? Gniazdo ładowania uszkodzone? Możemy wymieniać w nieskończoność.
Zapraszamy do naszego serwisu w centrum Poznania!

Wybierz model swojego telefonu Samsung aby sprawdzić cennik!

Wielokrotnie podkreślamy, że Serwis Doctor Gadget kładzie nacisk na DARMOWĄ DIAGNOZĘ oraz GWARANCJĘ NA NAPRAWĘ, co to znaczy ?

Zalałeś swój telefon SAMSUNG i martwisz się, że naprawa nie będzie opłacalna, bądź nie będziesz mieć w danym momencie gotówki aby zapłacić za naprawę to się nie martw. W naszym Serwisie Doctor Gadget bezpłatnie wycenimy naprawę poza tym wcale nie musisz się na nią decydować. Oddamy Tobie telefon i nie poniesiesz żadnych kosztów za jego diagnozę. Dlatego jeśli zastanawiasz się, czy warto naprawiać telefon to napisz, zadzwoń, bądź przyjdź do Serwisu Doctor Gadget, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Gwarancja na naprawę różni się w zależności od naprawianej części, waha się od 3 do 12, a czasem nawet 24 miesięcy. Pamiętaj aby schować kartę gwarancyjną i w razie potrzeby zawsze możesz przyjść i reklamować jeśli uważasz, że jest taka potrzeba.

NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG POZNAŃ

Nie wstydź się zadzwonić jeśli masz dodatkowe pytania – jesteśmy po to aby Tobie pomóc.
Zajmiemy się Twoim telefonem, a diagnozę postawimy w ciągu 24 godzin od oddania telefonu.
Zapraszamy do naszego serwisu w centrum Poznania – ulica Kościuszki 72.
Zadzwoń Napisz wiadomość