Podobne artykuły:

15/4/2020

Nowy iPhone SE 2020 - plotki się potwierdziły

19/3/2020

Serwis telefonów LG

Serwis telefonów LG

Doctor Gadget oferuję serwis telefonów LG, a także wszystkich innych marek telefonów jak Apple, Samsung, Huawei, Sony, Xiaomi itd. Serwis Doctor Gadget oferuję kompleksową naprawę dotyczącą wszystkich usterek telefonów komórkowych. Zajmuję się wymianą wyświetlaczy, szybek od wyświetlaczy, baterii, gniazd ładowania, gniazd typu jack, mikrofonu, głośników, szkiełek od aparatu, tylnej klapek a także wszystkich innych podzespołów. Doctor Gadget oferuję również wszystkie naprawy po zalaniu, w tym obowiązkowa usługa czyszczenia telefonu w kwocie 80 zł. Dopiero po wyczyszczeniu telefonu możemy oszacować które podzespoły zostały uszkodzone i jaka będzie kwota naprawy. Bez usługi czyszczenia telefonu nie jesteśmy w stanie stwierdzić jakie szkody spowodowała woda, czy inna ciecz która miała kontakt razem z telefonem. Oczywiście istnieje możliwość rezygnacji z naprawy jeśli zalanie spowodowało zbyt duże uszkodzenia.

W Serwisie Doctor Gadget robimy wszystko aby naprawa telefonów odbywała się jak najszybciej, jednak w dużej mierze uwarunkowane jest to dostępnością części. Mimo to większość napraw realizowana jest w ciągu maksymalnie kilku dni. Wszystkie terminy odbioru konsultujemy indywidualnie z każdym klientem.

Serwis Doctor Gadget to serwis telefonów LG

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie naprawy telefonów marki LG jeśli jesteś jego posiadaczem ;)

Jeśli serwis telefonów LG to tylko DOCTOR GADGET w Poznaniu ! Możesz zadzwonić + 48 690 983 033 lub napisać do Nas serwis@doctorgadget.pl lub znaleźć Nas na Facebook @DoctorGadgetSerwis, a My odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania ;) Jesteśmy również w stanie podać szacunkowy koszt naprawy w przypadku uszkodzenia poszczególnych podzespołów, z wykluczeniem napraw po zalaniu.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Naprawa tabletów iPad, 
Telefon się nie ładuje - co zrobić ?
Usterka IC Audio w iPhone 7 - brak dźwięku,
Huawei P40 Lite E za 999 zł ?
MatePad PRO nowy tablet od Huawei, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość