Doctor Gadget to nie tylko naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych, czy tabletów, ale również telefonów wszystkich marek, między innymi właśnie Xiaomi. Popularność telefonów Xiaomi rośnie, więc Serwis Doctor Gadget oferuję kompleksową naprawę telefonów marki Xiaomi. Jakie naprawy oferujemy ? Począwszy od wymiany wyświetlacza, wymiany szybki, wymiany gniazda ładowania, naprawa układu zasilania, po wszelkie problemy z oprogramowaniem, czy naprawami po zalaniu.

Oferujemy naprawy we wszystkich modelach telefonu Xiaomi, zarówno w droższych modelach Mi, jak również w tańszych i powszechniejszych Redmi. Jakie są najczęstsze usterki w telefonach Xiaomi ? Przede wszystkim problem z baterią, niestety wymiana jej po roku, maksymalnie dwóch nadaję się do wymiany. Serwis Doctor Gadget wymienia baterię w telefonach Xiaomi w 99 % w cenie 150 zł najczęściej w ciągu 1 dnia. Jednak nie mamy baterii do wszystkich modeli, więc zdarza się, że czas oczekiwania wydłuża się do 2-3 dni roboczych.

Jakie usterki pojawiają się jeszcze w telefonach Xiaomi ? Zbity wyświetlacz to również bardzo powszechna usterka, ale nie tylko w telefonach marki Xiaomi. Związane jest to z jego dużą powierzchnią, przed co jest bardziej narażona niż w telefonach z poprzednich lat. Wymiana wyświetlacza waha się w przedziale cenowym od 200 zł do 500 zł – wszystko zależy od dostępności i kosztu części do konkretnego modelu.

Doctor Gadget to Serwis telefonów Xiaomi – Poznań

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Naprawa Macbook w Serwisie Doctor Gadget, 
Subiektywnie o laptopie Apple – Macbook, 
Wymiana wyświetlacza w tablecie,
Apple iPhone XR,
Nowa oferta od Netflix na telefony, 
Serwis Huawei – Poznań, 
kilka słów o Apple Watch series 5, 

Huawei MatePad – nowy tablet od Huawei. 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole