Serwis Doctor Gadget oferuję również składanie komputerów stacjonarnych dla wszystkich użytkowników których nie satysfakcjonuje oferta złożonych i gotowych komputerów stacjonarnych. Wiele marek narzuca nam konkretne i ograniczony urządzenia, które nie tylko nie spełniają oczekiwań, ale również cenowo są bardzo drogie. Dlatego oferujemy indywidualnie podejście do każdego klienta. Nie posiadamy części na stanie, tylko po dopasowaniu poszczególnych podzespołów kupujemy potrzebne części.

Składanie krok po kroku

Złożenie komputera stacjonarnego krok po kroku daje możliwość indywidualnego dopasowania wszystkich podzespołów pod konkretne oczekiwania. Jakie konkretne podzespoły należy wybrać aby móc stworzyć idealny komputer dla siebie ? Procesor, karta graficzna, pamięć RAM, zasilacz, płyta główna, obudowa, jak również dysk SSD/HDD, system operacyjny, czy usługi serwisowe. Do złożenia idealnego komputera zalicza się również zakup kart sieciowych, napędów optycznych, chłodzenia, monitory.

Koszt i czas realizacji

Zarówno koszt złożenia komputera stacjonarnego jak również czas jaki potrzebujemy na to jest zależny od wielu czynników. Procedura zawsze jest jedna, ustalamy z klientem konkretne parametry oraz uzgadniamy szczegóły, następnie klient uiszcza zaliczkę 50 % wartości gotowego komputera. Czas złożenia trwa od 2,3 dni do tygodnia, a wszystko zależne jest od dostępności części.

Składanie komputerów, a także rozbudowa laptopów, instalacja sterowników (wpis na blogu TUTAJ). Oferujemy również odzyskiwanie straconych danych z dysku, wpis TUTAJ. 

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana szybki w tablecie,
Konfiguracja laptopów,
Wymiana dysku,
Tablet po zalaniu,
Naprawa ładowarek,

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole