Apple mimo, że słynie z bardzo dobrych urządzeń, a ich popularność rośnie z każdą nową premierą telefonu. Chyba nie ma osoby która nie zna marki Apple, nawet jeśli nie jest użytkownikiem ich telefonów, słuchawek, laptopów, czy tabletów. Mimo bardzo wysokiej jakości, urządzenia nie są wolne od usterek. Tym razem opiszemy problem który dotyczy iPhone 7 – usterka IC Audio. Jeśli zauważyłeś, że masz problem z mikrofonem, włączeniem trybu głośnomówiącego, lub telefon uruchamia się dłużej niż powinien to znaczy, że pojawił się problem z wadliwym układem audio…

Przyczyny usterki układu IC Audio w iPhone 7  ?

Usterka nie występuję od razu, najczęściej pojawia się po okresie 1- 2 lat, wszystko zależy od częstotliwości użytkowania. Posiadacze telefonu nie są za nią odpowiedzialni więc się nie martw! Ale niestety to właśnie my, użytkownicy musimy zapłacić za naprawę. Uszkodzenie układu jest samoczynne, czyli nie jesteśmy w stanie jego spowodować, ponieważ jest to wadliwy układ IC Audio. Jakie są typowe objawy ? Przede wszystkim problem z dźwiękiem podczas rozmów, bądź w ogóle nie działający mikrofon, głośnik i tryb głośnomówiący. Jak również nie włączanie się telefonu, nie rozpoznawanie telefonu przez iTunes, a także problem z dotykiem.

Wymiana układu IC Audio w iPhone 7 jest możliwa w Serwisie Doctor Gadget i koszt jej wynosi 400 zł – czas naprawy to 2-3 dni robocze.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Naprawa Macbook w Serwisie Doctor Gadget, 
Subiektywnie o laptopie Apple – Macbook, 
Wymiana wyświetlacza w tablecie,
Apple iPhone XR,
Naprawa smartfonów w Poznaniu, 
Huawei Mate XS – telefon, który staję się tabletem, 
Naprawa telefonów iPhone w Poznaniu, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA ZAKRES NASZYCH USŁUG:  -Telefony -Tablety -Laptopy/PC -Konsole