Wymiana baterii w telefonie, kiedy konieczna?

Niestety. Autorami tego cytatu jesteśmy wszyscy. Obawa przed rozładowanym telefonem towarzyszy nam codziennie, bo w dzisiejszym szalonym trybie życia. Bo to właśnie smartfonem zarabiamy, komunikujemy się, umawiamy spotkania, zamawiamy jedzenie, kupujemy bilety, załatwiamy sobie transport. Branża technologiczna zauważa nasze potrzeby, dlatego wychodzi nam naprzeciw oferując powerbanki, czy ładowarki typu quick charge – których stosowanie jest niezalecane, ponieważ skracają one żywotność baterii. Producenci telefonów prześcigają się w tym kto zamieści większe wyświetlacze w swoich modelach, większą ilość funkcji, lepszą jakość aparatów i wielu innych, a wszystko to wpływa na czas działania baterii. Użytkownicy telefonów najbardziej narzekają właśnie na jej czas pracy.

Jakie są objawy uszkodzenia baterii ?

Smartfon wyłącza się mimo, że stan baterii na wyświetlaczu pokazuje np. 20-30 %. Albo gdy telefon wyłącza się przy zmianie temperatury otoczenia. Uszkodzona bateria jest również wtedy gdy telefon wyładowuje się szybciej niż zwykle i praca baterii starcza np. na 3-4h. Wtedy konieczna jest wymiana baterii w telefonie!

Jest to jedna z najczęstszych usług, które wykonujemy w serwisie Doctora Gadgeta. Współczynnik reklamacji wynosi 0% więc zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Czekamy na Was w centrum Poznania!

Zapraszamy na pozostałe wpisy na blogu m.in.

Wymiana głośnika rozmów, 
Wymiana głośnika głównego, 
Instalacja systemów operacyjnych, 
Wymiana gniazda zasilania, 
Wymiana gniazda USB, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole