Podobne artykuły:

2/10/2018

Wymiana baterii Poznań

18/4/2018

Naprawa po zalaniu

Zalałeś/aś laptopa? Zreanimujemy go :)

Nie słyszałem/am, że dzwoniłeś!

Kiedy przestaje działać głośnik główny, kilka podstawowych funkcji w naszym smartfonie staje się totalnie bezużyteczna. Wszystkie przychodzące połączenia głosowe, smsy i inne sygnały dźwiękowe obsługiwane są właśnie przez głośnik główny. Co to oznacza?

 

Objawy

Jeśli głośnik jest uszkodzony, użytkownik telefonu nie będzie słyszał, że ktoś do niego dzwoni, wysłał smsa, maila itp itd. Czasami głośnik po prostu „harczy”, co po dłuższym czasie korzystania z telefonu staje się irytujące. Usterka ta nie pozwala również na korzystanie z trybu głośnomówiącego. Istnieje jeszcze możliwość, że to oprogramowanie telefonu jest przyczyną braku dźwięku. To ono dyktuje podzespołom kiedy i jaki dźwięk odtwarzać. Jeśli tak, koszty naprawy będą niższe, niż przy wymianie modułu głośnika.

 

Naprawa

Głośnik jest jedną z najbardziej delikatnych części znajdujących się wewnątrz naszego smartfona. Bardzo cienki materiał wibruje bardzo szybko i jeśli zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzony, niestety spowoduje to wyżej opisaną usterkę. Nie należy za bardzo stresować się koniecznością wymiany tego podzespołu, ponieważ taka naprawa jest jedną z najtańszych. Zapraszamy więc do Doctora Gadgeta - diagnozę wystawiamy za darmo, udzielamy gwarancję na naprawę od 6-12 msc, a nasz serwis mieści się w samym centrum Poznania.

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość