Smartfony w dzisiejszych czasach posiadają miliony funkcji, a niewiele już brakuje. Pewnie zastąpią one wszystkie inne urządzenia elektroniczne. Producenci urządzeń nawigacji GPS, a także odtwarzaczy muzyki, aparatów fotograficznych oraz skanerów i wielu wielu innych mogą obawiać się jak długo ich branża będzie jeszcze opłacalna. Jednak jest jedna funkcja w naszych telefonach, od której się wszystko zaczęło i bez której nasze komórki stają się praktycznie bezużyteczne. Chyba każdy się domyśla – połączenia głosowe. Dziennie wykonujemy ich setki i chyba nikt nie wyobraża już sobie dzisiejszego świata bez tego udogodnienia.

Wymiana głośnika rozmów

Operatorzy sieci komórkowych walczą o to, by raczyć nas jak najlepszym zasięgiem, a przynajmniej tak twierdzą. Ale co jeśli z zasięgiem jest wszystko w porządku, a my nie słyszymy naszego rozmówcy? Są dwie możliwości! Albo nasz rozmówca ma uszkodzony mikrofon w telefonie (odsyłamy tutaj: wymiana mikrofonu), albo nasz głośnik rozmów odmówił posłuszeństwa. Jest to małe urządzenie ukryte wewnątrz telefonu, w górnej części, którą zawsze przykładamy do ucha i który w takim przypadku należy koniecznie naprawić.

Naprawa głośnika rozmów

Na szczęście wymiana tego podzespołu jest na prawdę tania a usterka nie zdarza się często. Nasz serwis naprawy telefonów większość napraw wykonuje w 24h, diagnozę wystawia za darmo i udziela gwarancji na wykonaną naprawę telefonu od 6 do 12 miesięcy. Mieścimy się w centrum Poznania i zajmiemy się wymiana głośnika rozmów !

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.: Tablet po zalaniu a także Wymiana obudowy w tablecie. Kolejne posty dotyczą usterki w laptopach  oraz Wymiana baterii iPhone.

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 

-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole