Podobne artykuły:

2/10/2018

Wymiana baterii Poznań

18/4/2018

Naprawa po zalaniu

Zalałeś/aś laptopa? Zreanimujemy go :)

Połączenia głosowe

Smartfony w dzisiejszych czasach posiadają miliony funkcji. Nie wiele już brakuje, a zastąpią one wszystkie inne urządzenia elektroniczne. Producenci urządzeń nawigacji GPS, odtwarzaczy muzyki, aparatów fotograficznych, skanerów i wielu wielu innych mogą obawiać się jak długo ich branża będzie jeszcze opłacalna. Jednak jest jedna funkcja w naszych telefonach, od której się wszystko zaczęło i bez której nasze komórki stają się praktycznie bezużyteczne. Chyba każdy się domyśla - połączenia głosowe. Dziennie wykonujemy ich setki i chyba nikt nie wyobraża już sobie dzisiejszego świata bez tego udogodnienia.

Nic nie słychać?

Operatorzy sieci komórkowych walczą o to, by raczyć nas jak najlepszym zasięgiem - a przynajmniej tak twierdzą. Ale co jeśli z zasięgiem jest wszystko w porządku a my nie słyszymy naszego rozmówcy? Są dwie możliwości! Albo nasz rozmówca ma uszkodzony mikrofon w telefonie (odsyłamy tutaj: wymiana mikrofonu), albo nasz głośnik rozmów odmówił posłuszeństwa. Jest to małe urządzenie ukryte wewnątrz telefonu, w górnej części, którą zawsze przykładamy do ucha. ;)

Naprawa

Na szczęście wymiana tego podzespołu jest na prawdę tania a usterka nie zdarza się często. Nasz serwis naprawy telefonów większość napraw wykonuje w 24h, diagnozę wystawia za darmo i udziela gwarancji na wykonaną naprawę telefonu od 6-12 msc. Mieścimy się w centrum Poznania, zachęcamy do kontaktu!

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość