Wymiana gniazda ładowania w tablecie

Wymiana gniazda to bardzo częsta usterka nie tylko w tablecie, ale również w telefonach, czy laptopach. Ładujemy swoje urządzenia nawet codziennie kiedy są użytkowane do pracy, czy szkoły. Uszkodzone gniazdo ładowana, zbita szybka lub wyświetlacz w tablecie to najczęstsze uszkodzenia które dotyczą tego urządzenia. Uszkodzenia te są na tyle poważne, że dalsze użytkowanie jest niemożliwe, więc konieczna jest naprawa.

Naprawa gniazda ładowania w tablecie

Na czym polega naprawa i ile potrwa ? To wszystko zależy jakiej marki posiadamy tablet, do urządzeń popularniejszych jak Apple iPad, Huawei Mediapad, Lenovo Tab, Samsung Galaxy Tab, czy Lenovo Yoga części w większości są dostępne od ręki, a ich wymiana potrwa dosłownie kilka dni, około 2-3 dni roboczych. Natomiast do mniej znanych modelu i marek jak Xiaomi, Overmax, Getac, Cavio, Panasonic dostępność części jest często utrudniona, a w niektórych przypadkach niemożliwa.

Gniazdo ładowania tablecie

Wymiana gniazda ładowania w tablecie różni się w zależności od modelu. Niektóre wymiany polegają na przylutowaniu nowego gniazda USB, bądź wymiany taśmy złącza. Koszt wymiany gniazda ładowania w tablecie waha się w przedziale cenowych od 120 do 250 zł, a wszystko zależy od konkretnego modelu. Cena wymiany gniazda ładowania w tablecie znana jest po otrzymaniu informacji dotyczącej modelu tabletu. W tym celu zapraszamy do kontaktu TUTAJ, bądź zapraszamy w tabletem na bezpłatną wycenę i diagnozę w Serwisie Doctor Gadget na ulicy Kościuszki 72 w Poznaniu.

Jeśli poszukujesz informacji na temat wymiany szybki w tablecie znajdziesz ją na blogu TUTAJ. Natomiast pozostałe informacje powiązane z uszkodzeniami, bądź naprawami znajdziesz na blogu.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Konfiguracja laptopów,
Wymiana dysku,
Odzyskiwanie danych,
Instalacja sterowników, 
Tablet po zalaniu,

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NASZE CENY: CENNIK
A JAK NAS ZNALEŹĆ ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole