Gniazdo USB – kilka słów

Jest to standardowy interfejs do podłączania kabli do komputerów osobistych i urządzeń elektroniki użytkowej. Porty USB pozwalają na podłączanie urządzeń USB i przesyłanie danych cyfrowych przez kable USB. Mogą również dostarczać energię elektryczną poprzez kabel, do urządzeń, które jej potrzebują.

Niezależnie od tego, czy podłączasz pamięć flash USB, zestaw słuchawkowy, drukarkę, czy nawet smartfona, każde z tych urządzeń powinno być widoczne przez np: laptopa, po ich podłączeniu. To jest piękno i prostota USB, które zostało zaprojektowane, aby umożliwić podłączanie i odłączanie urządzeń w dowolnym momencie. Często zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i na komputerze Mac, bez zbytniego wysiłku.

Wymiana gniazda USB

Jeśli podłączane do portu USB urządzenia nie są widoczne przez komputer, lub przy lekkim poruszaniu kablem USB dane urządzenie rozłącza się i na nowo połącza, oznacza to fizyczny problem z gniazdem USB (czasami też winny jest kabel). Gniazdo USB jest mocno narażone na kontakt z brudem z zewnątrz, ponieważ jest stosunkowo duże. Okruchy jedzenia, kurz itp osiadający wewnątrz portu jest bardzo niezdrowy dla naszego urządzenia. Jako, że coraz częściej korzystamy z zewnętrznych dysków pamięci wiemy, jak ważne jest prawidłowe funkcjonowanie gniazda USB dla naszych klientów. Jeśli masz problem to wymiana gniazda USB to konieczna naprawa!

Zapraszamy do naszego serwisu naprawy laptopów w centrum Poznania, diagnozę wystawiamy za darmo!

Doctor Gadget naprawi Twój problem – wymiana gniazda USB to żaden problem!

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana aparatu w telefonie, 
Wymiana baterii w iPhonie, 
Składanie komputerów,
Wymiana dysku,
Wymiana baterii Poznań, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole