Wymiana gniazda zasilania

Conajmniej raz dziennie każdy z nas podłącza laptopa do ładowania, w ciągu roku wykonujemy tę operację setki razy. Dlatego gniazdo zasilania narażone jest na usterkę w znacznym stopniu. Jednak najbardziej szkodliwym dla złącza jest korzystanie z laptopa podczas ładowania. Nietrudno wtedy spowodować naprężenie np: przez szarpnięcie kabla. Wtedy proces ładowania laptopa co chwilę będzie się przerywać, lub nie będzie kompletnie niemożliwy.

Kiedy wymiana gniazda zasilania jest konieczna ?

Jeśli masz problemy z ładowaniem swojego telefonu, może to oznaczać, że jeden z pinów jest uszkodzony lub port ładowania wszedł w kontakt z cieczą. Jednak problemy z ładowaniem nie zawsze muszą wiązać się z gniazdem. Przyczyną może być również wadliwa bateria czy kontroler ładowania. Co zrobić by uniknąć takich usterek?
Przede wszystkim zaleca się, aby korzystać z oryginalnej ładowarki przeznaczonej dla danego modelu laptopa. Nieoryginalna ładowarka może mieć negatywny wpływ nie tylko na baterię, którą może uszkodzić. Ale również na gniazdo zasilania, lub cały układ odpowiedzialny za ładowanie telefonu.

Zapraszamy do naszego serwisu naprawy laptopów w centrum Poznania, diagnozę wystawiamy za darmo.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana wyświetlacza, 
Wymiana szybki w telefonie,
Czyszczenie laptopa, 
Wymiana mikrofonu, 
Wymiana baterii, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole