Podobne artykuły:

29/9/2021

Jak płacić Apple Pay ?

28/9/2021

Jak pobrać muzykę na iPhone ?

Wymiana klawiatury

Zdarza się, że  wylejemy na naszego laptopa herbatę lub inny słodki napój. Zdarza się, że upuścimy swojego laptopa i w wyniku upadku jakiś klawisz się ułamie i po prostu wyleci. Są również sytuacje, w których klawiatura po prostu przestaje działać.

Może być to spowodowane na prawdę wieloma czynnikami, np: taśma od klawiatury mogła zostać zerwana. Jeśli przyczyną niedziałającej klawiatury jest zalanie jej cieczą, istnieje często możliwość usunięcia tej usterki bez konieczności wymiany na nową klawiaturę. Jednak ślady po zalaniu są często na tyle poważne, że samo czyszczenie płyty głównej, klawiatury i jej taśmy nie wystarcza.

Bez obaw. Przynieś klawiaturę do najlepszego serwisu laptopów w Poznaniu - Doctora Gadgeta. ;) Czas takiej naprawy nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych, a z efektu na pewno będziesz zadowolony. Jeśli nie uda nam się naprawić Twojej starej klawiatury, wycenimy koszt wymiany na nową a dzięki naszej stałej współpracy z dostawcami możemy zaoferować niską cenę. Diagnozę wystawiamy za darmo a na naprawy laptopów dajemy gwarancję od 3 do 12 miesięcy.

Nasz serwis laptopów mieści się w samym centrum Poznania, a wymiana klawiatury w laptopie to żaden problem!

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana obudowy w tablecie,
Naprawa chłodzenia,
Wymiana głośnika rozmów, 
Wymiana głośnika głównego, 
Instalacja systemów operacyjnych, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość