Wymiana niedziałającego mikrofonu w telefonie

Zepsuty mikrofon w telefonie sprawia, że nasze drogie urządzenie staje się praktycznie bezużyteczne. Jeśli rozmawiasz z kimś przez telefon i Twój rozmówca nie słyszy tego co mówisz, najprawdopodobniej oznacza to, że masz uszkodzony mikrofon. Usterka ta przejawia się również tym, że podczas nagrywania filmu telefonem, dźwięk nie jest rejestrowany. Wtedy konieczna jest wymiana mikrofonu w telefonie.

Kiedy obowiązkowa jest wymiana mikrofonu w telefonie ?

Uszkodzenie mikrofonu pojawia się przede wszystkim po upadku telefonu, zalaniu lub po prostu po latach użytkowania naszego smartfona. Najczęściej jako użytkownicy próbujemy rozwiązać ten problem poprzez rozłączenie się i ponowne wykręcenie numeru. Jeśli usterka zanikła, prawdopodobnie błąd leżał po stronie operatora sieci komórkowej, z której korzystamy.
Jeśli nie – czas udać się do serwisu.

Gwarancja?

Rzadko zdarza się, by autoryzowany serwis przyjął telefon do naprawy na gwarancję. Mikrofon w 99% przestaje działać z winy użytkownika, dlatego naprawa raczej będzie wiązać się z kosztami. Nasz serwis naprawy telefonów może pochwalić się bardzo niskimi cenami, dlatego zachęcamy aby zapoznać się z naszym cennikiem. Uleczymy każdy model telefonu, zapraszamy do odwiedzin – jesteśmy w centrum Poznania!

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana obudowy w tablecie,
Naprawa chłodzenia,
Wymiana głośnika rozmów, 
Wymiana głośnika głównego, 
Instalacja systemów operacyjnych, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole