Wymiana obudowy po upadkach

Czasy niezniszczalnych telefonów takich jak słynna już Nokia 3310 niestety bezpowrotnie minęły. Dziś nawet „pancerne” obudowy do telefonów często nie są w stanie uchronić naszego smartfona przed trwałymi uszkodzeniami obudowy. Poza oczywistymi rysami i wgnieceniami, najczęstszą usterką po upadku jest zbita szybka w telefonie. Zdarza się również, że jakieś niefortunne zdarzenie spowoduje wygięcie całej obudowy, w takim przypadku konieczna będzie wymiana obudowy.
Pozornie takie uszkodzenie wydaje się być niegroźne, lecz może to doprowadzić do mikropęknięć lub całkowitego złamania płyty głównej.

Naprawa obudowy, wymiana obudowy, wymiana zawiasów

Nasz serwis komputerowy oferuje kompleksową usługę naprawy telefonów po takich zdarzeniach. Wymiana wyświetlacza czy płyty głównej to coś, z czym mamy do czynienia na co dzień. Jeśli obudowa telefonu po upadku nie jest całkowicie zniszczona, proponujemy prostowanie obudowy, co dla klienta oznacza sporą oszczędność pieniędzy. Jeśli jednak taka naprawa jest niemożliwa, wymienimy całą obudowę w każdym modelu telefonu.

Po naprawie możemy również zamontować na telefon klienta hartowane szkło ochronne, które może uratować szybkę przed kolejnym upadkiem. Prowadzimy również sprzedaż akcesoriów do telefonów, dzięki czemu w naszym serwisie mogą zaopatrzyć się Państwo od razu w obudowę do telefonu.

Zachęcamy do kontaktu, lub odwiedzenia nas – serwis mieści się w centrum Poznania. 🙂

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana wyświetlacza, 
Wymiana szybki w telefonie,
Czyszczenie laptopa, 
Wymiana mikrofonu, 
Wymiana baterii, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole