Wymiana szkiełka od aparatu w telefonie jest możliwa!

Spadł Wam telefon i szkiełko od aparatu się rozbija razem z tylną klapką… znacie ten problem prawda ? Niestety jest to dość częsta usterka, choć mała to niestety również kosztowna. Ceny są różne, przeważnie zaczynają się od około 100 zł, choć w przypadku wymiany dwóch elementów zawsze można liczyć na jakiś rabat 😉

Niestety w przypadku rozbicia szkiełka dalsze korzystanie z tylnego aparatu jest niemożliwe, a my zawsze zalecamy aby przyjść jak najszybciej. Dlaczego ? Ponieważ w wielu przypadkach wydłubywanie resztek szkła, bądź czyszczenie tego kończy się uszkodzeniem tylnej kamerki. Polecamy aby nie zwiększać już kosztów usterek, bo warto wymienić samo szkiełko niż w komplecie z aparatem, a tutaj koszty niestety już rosną… w 99 % przypadków szybka interwencja i oddanie telefonu do serwisu kończy się wymianą samego szkiełka.

Niestety tak jak wcześniej wspominaliśmy wymiana szkiełka od aparatu w telefonie to dość mała, ale pracochłonna usterka. W powszechniejszych modelach wymieniamy w ciągu 1-2 dni, natomiast w tych mniej popularnych zamawiamy szkiełka z hurtowni zewnętrznej, więc czas może się wydłużyć do 5 dni roboczych.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Wymiana aparatu w telefonie, 
Wymiana baterii w iPhonie, 
Składanie komputerów,
Wymiana dysku,
Galaxy X Flip – nowość od Samsung,
Wymiana baterii Poznań, 
Serwis Apple Poznań, 
Wymiana klawiatury, 
Naprawa po zalaniu, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole