Ile razy w życiu zdarzyło się, ze spadł Tobie telefon ? A szybka wyświetlacza połamała się na miliony kawałków… wiemy zdarza się to niestety zbyt często!

Zbita szybka w telefonie nie zawsze musi przecież wiązać się z wysokimi kosztami naprawy. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem i wykwalifikowanym zespołem, dzięki któremu wymiana szybki może obejść się bez wymiany wyświetlacza. Jeśli po upadku telefonu, na ekranie nie pojawiły się przebarwienia oraz dotyk jest w 100% sprawny to wymienimy samą szybkę. W takim przypadku zachowując oryginalny wyświetlacz, co dla klienta oznacza sporą oszczędność pieniędzy! Taka naprawa to refabrykacja ekranu. Na czym polega wymiana szybki w telefonie ?

Wymiana szybki w telefonie w kilku krokach:

Po pierwsze należy wymontować ekran z telefonu. Kolejny krok to  oddzielenie pękniętej szybki/digitizera od ekranu LCD. Dalej konieczne jest precyzyjne oczyszczenie ekranu LCD z kleju i pozostałości po pękniętej szybce. Niestety w razie konieczności wymiana polaryzatora na nowy. Pod koniec czas na sklejenie nowej szybki z ekranem LCD (przy wykorzystaniu urządzenia wytwarzającego próżnie). A na samym końcu zamontowaniu wyświetlacza do obudowy telefonu i proces skończony, a telefon z nową szybką trafia do właściciela telefonu.

Jeśli jednak dotyk nie zawsze reaguje, pojawiły się przebarwienia lub obudowa telefonu jest wygięta – oferujemy wymianę szybki razem z wyświetlaczem, ale bez obaw!
 Nasz serwis naprawy telefonów gwarantuje, że wszystkie części wymieniane są na oryginalne, a na usługę wystawiamy gwarancję od 6 do 12 miesięcy! Taka naprawa wyświetlacza trwa w 90 % przypadków w ciągu jednego dnia, dzięki temu, że posiadamy na miejscu większość wyświetlaczy do najpopularniejszych marek. Jeśli nie mamy dostępu od ręki to wyświetlacza do Twojego modelu telefonu to naprawa potrwa maksymalnie 2-3 dni robocze. Natomiast diagnoza zawsze jest darmowa!

Zapraszamy na pozostałe wpisy na blogu m.in.

Wymiana głośnika rozmów, 
Wymiana głośnika głównego, 
Instalacja systemów operacyjnych, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole