Podobne artykuły:

2/3/2021

Serwisy laptopów - Poznań

2/3/2021

Naprawa Apple Poznań

Wymiana wyświetlacza w iPhone

Doctor Gadget oferuję nie tylko wymianę szybki ale również wyświetlacza w iPhone - czym to się różni i na czym polega ? Najprościej mówiąc, a raczej pisząc ;) różni się tym co mamy uszkodzone. Większość napraw kończy się na wymianie szybki i pewnie pytanie dlaczego ? Wymiana szybki jest dużo tańsza, często nawet połowę ceny wymiany wyświetlacza w iPhone. Kiedy wymieniamy szybkę ? Wtedy gdy nie ma żadnego problemu z dotykiem, oraz nie pojawiły się żadne plamy, czy przebarwienia na wyświetlaczu. Takie plamki świadczą o wypaleniu matrycy lub jej uszkodzeniu. W takim przypadku konieczna jest wymiana szybki w komplecie z wyświetlaczem aby pozbyć się tego problemu. 

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w iPhone ?

Ceny różnią się w zależności od modelu. Przykładowo za modele iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE zapłacimy w granicach 170-220 zł, a w kultowym modelu iPhone 6 już 260 zł, natomiast w iPhone 6 Plus o 20 zł więcej. Jeśli chodzi o model iPhone 7, czy iPhone 7 Plus to koszt 450 i 500 zł, więc cena wzrasta praktycznie dwukrotnie. A koszt wymiany wyświetlacza w dużo nowszych modelach jak iPhone X to koszty powyżej 1000 zł.

Serwis Doctor Gadget oferuję wymianę szybek oraz wyświetlaczy we wszystkich modelach iPhone: iPhone 4/4s, iPhone 5/5s/SE, iPhone 6/6Plus, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone X,XR,XS,XS Max oraz najnowszych modeli czyli 11 i 11 Pro/11 Pro Max. 

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Usterka IC Audio w iPhone 7,
Telefon się nie ładuje - co zrobić ?
Naprawa smartfonów w Poznaniu, 
Huawei Mate XS - telefon, który staję się tabletem, 
Naprawa telefonów iPhone w Poznaniu, 
Apple iPhone XR,
Serwis teleofonów Xiaomi - Poznań
Serwis Huawei - Poznań, 
Huawei P40 Lite za 999 zł ?

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

 

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość