Podobne artykuły:

29/9/2021

Jak płacić Apple Pay ?

28/9/2021

Jak pobrać muzykę na iPhone ?

Wymiana zawiasów w laptopie

Czasami niestety zdarza się nam upuścić laptopa, prawda ? Usterki po takim zdarzeniu mogą być różne, ale jedną z najczęstszych są wyłamane zawiasy lub połamana obudowa. Jeśli są uszkodzone zawiasy, zarówno otwieranie i zamykanie laptopa jest bardzo utrudnione lub całkowicie niemożliwe. Wymiana zawiasów w laptopie to jedna z popularniejszych napraw w serwisie Doctor Gadget. Nie należy się jej jednak obawiać, ponieważ to tylko drobna naprawa, którą wykonujemy w przeciągu 2-3 dni roboczych. A czasem nawet szybciej! Wszystko zależne będzie od dostępności części, które w przypadku popularnych marek są dostępne od ręki. Zadzwoń, a my postaramy się wycenić naprawę przez telefon. Oferujemy również naprawy wysyłkowe.

Wielu z Was obawia się, że konieczna jest wtedy wymiana całej obudowy. Na szczęście zawsze powtarzamy, że istnieje możliwość wymiany samych zawiasów. Koszt wymiany zawiasów w serwisie Doctor Gadget jest różny w zależności od modelu laptopa. Ceny najczęściej wahają się w przedziale od 100 do 200 zł, są większe kiedy konieczna będzie wymiana dolnej lub górnej obudowy. Podczas przyjęcia laptopa do naprawy, serwisant postara się od razu wymienić koszt naprawy, ponieważ czasami dochodzi do wyłamania gwintów. W takim przypadku nie da się zamontować zawiasów do górnej lub dolnej obudowy, a wtedy koszt wymiany zawiasów zwiększy się o koszt cenę obudowy laptopa.

Konieczna będzie wymiana zawiasów w laptopie

Niestety naprawa zawiasów jest niemożliwa, konieczna jest ich wymiana na nowe. Jeśli w dalszym ciągu chciałbyś korzystać z tego laptopa, a przy uszkodzonych zawiasach jest to bardzo utrudnione to trzeba będzie je wymienić. Dalsze korzystanie z laptopa może być utrudnione, lub w ogóle niemożliwe, kiedy jeden lub oba zawiasy są uszkodzone. Najważniejsze jest aby pamiętać, że dalsze korzystanie z laptopa może uszkodzić np taśmę od matrycy, a wtedy zwiększy to znacznie koszty naprawy laptopa. Niestety w niektórych przypadkach naprawa jest zbyt droga aby była opłacalna. Dlatego pamiętaj, że warto podejść do Doctor Gadget w przypadku połamania zawiasów, żeby uniknąć dalszych kosztów.

Zapraszamy na pozostałe wpisy na blogu m.in.

Wymiana głośnika rozmów, 
Wymiana głośnika głównego, 
Instalacja systemów operacyjnych, 
Wymiana gniazda zasilania, 
Wymiana gniazda USB, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość