Doctor Gadget - Naprawa Poznań

Cennik naprawa telefonów

Cennik naprawa laptopów

Cennik naprawa konsol

Wybierz markę swojego uszkodzonego urządzenia aby poznać cennik napraw

Naprawa Poznań – Doctor Gadget – profesjonalny pogwarancyjny Serwis telefonów 

Powyżej znajdują się wyszczególnione cenniki dotyczące napraw według klasyfikacji, aby ułatwić Wam poszukiwanie cennika. Znajdziecie zakładkę naprawa telefonów, jednak by znaleźć cennik należy wejść na konkretną markę. Mowa tutaj o Apple, Xiaomi, Samsung, Huawei, Sony, a także LG, czy Motorola. Natomiast jeśli nie ma tutaj firmy Twojego telefonu to nie znaczy, że Doctor Gadget tego nie naprawia. Prawdopodobnie jest tak popularne dlatego cennik nie znalazł się na stronię, ale zadzwoń lub napisz do Nas, a my podamy Tobie cenę do konkretnego modelu telefonu. 

Naprawa Poznań – Doctor Gadget co dokładnie możesz naprawić w naszym serwisie?

Doctor Gadget to profesjonalny serwis telefonów, laptopów i innych urządzeń codziennych takich jak tablety, konsole do gier, czy komputery stacjonarne. Odwiedzają Nas również pacjenci tacy jak szczoteczki elektroniczne, zegarki, odkurzacze, czy głośniki. Nasi specjaliści podejmują się napraw wszystkich sprzętów elektronicznych, gdyż sukces tego zależy od dostępności części. Tylko wtedy jesteśmy wstanie naprawić np. uszkodzone gniazdo w głośniku, czy szkiełka w zegarku Garmin, Apple Watch, Xiaomi, Huawei, Lenovo i wiele wiele więcej.

Naprawa Poznań – Doctor Gadget – profesjonalny pogwarancyjny Serwis laptopów i tabletów 

Cennik napraw Waszych laptopów został podzielony w zależności od marki, czyli mowa o Apple, czyli Macbook, jak również Huawei, HP, Sony, Samsung, Acer, a nawet MSI, DELL, ASUS. Większość cen wpisana jest w tabelach, lecz usterki mniej popularne podamy Tobie stacjonarnie na ulicy Święty Wojciech 25 w Poznaniu, bądź jak do Nas napiszesz lub zadzwonisz.

Naprawa Poznań – Doctor Gadget – naprawisz u Nas także konsole!

Chyba nie znamy nikogo, kto nigdy nie grał na konsoli, a co więcej lub jej nie posiadał. Nie ukrywamy, że w zimne lub deszczowe wieczory również lubimy grać w najróżniejszy gry. Zaczynając od tych sportowych, po wyścigi, czy nawet quizy. Ciekawi Nas, czy jesteście team Xbox, czy PS ? Chyba wstyd mówić, ale my jesteśmy posiadaczami jednej i drugiej konsoli.. tak tak, dlatego dobrze je znamy, polecamy obie i obie naprawiamy. W cenniku powyżej znajdziecie najpopularniejsze usterki, które dopadają konsole, które umilają nam wieczory, czy weekendy.

Masz dodatkowe pytania ? Skontaktuj się z Nami

Najlepszy przyjaciel człowieka to...

telefon Apple, Huawei, Xiaomi, czy Sony - co tam chcecie!

Pamiętajcie mowa o przyjacielu elektronicznym 😉

Gdzie chcecie podrzucić swojego przyjaciela ?

No tylko i wyłącznie do Doctor Gadget

Święty Wojciech 25 w Poznaniu to Nasz adres! Podrzuć lub wyślij swój telefonik!

Najróżniejsze laptopy, najróżniejszych marek

Żadna marka nie jest nam obca! Naprawimy wszystkie laptopy

Zawsze wycenę naprawy robimy bezpłatnie, czyli masz możliwość rezygnacji z naprawy jeśli wydaje Ci się za droga.

My lubimy konsole, a Wy ?

Xbox lub Playstation - umilacz jesiennych i zimowych wieczorów

Naprawimy wszystkie konsole i wszystkie usterki!

Zadzwoń Napisz wiadomość