Cennik Serwisu DOCTOR GADGET:

AppleXiaomi | Huawei | Samsung | Sony 

Nokia/Microsoft | LG | Motorola 

Oppo | Vivo | OnePlus | Realme

Przede wszystkim, naprawa telefonów to nasza specjalność.

Serwis Doctor Gadget wykonuje naprawy telefonów od wszystkich producentów. Uszkodzony iPhone, Samsung, Nokia, Sony, Huawei, LG, Xiaomi, Alcatel, HTC czy cokolwiek innego – zajmiemy się tym! Najczęściej naprawa telefonów nie trwa u nas dłużej niż 24h – tylko naprawdę rzadkie przypadki mogą sprawić, że usunięcie usterki może potrwać chwilę dłużej, o czym klient informowany jest na miejscu.

 

Naprawa telefonów w serwisie Doctor Gadget obejmuje wszystkie możliwe usterki począwszy od zbitej szybki czy LCD, poprzez uszkodzone gniazda zasilania i sloty kart SIM, niedziałające mikrofony, głośniki, kamery, na zalanych telefonach kończąc. W 99% przypadków jesteśmy w stanie uratować telefon nawet po najgorszym zalaniu.

Naprawa telefonów objęta jest u nas gwarancją od 3 do 12 miesięcy, a diagnoza zawsze jest DARMOWA!

Nasz sprzęt i zespół

Posiadamy najnowszy, specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu naprawa telefonów w naszym serwisie obejmuje również naprawy płyt głównych po zalaniach, czy przepaleniach. Rzadko proponujemy wymianę płyty głównej na nową, dzięki czemu klient oszczędza sporo pieniędzy. Naprawa telefonów w Serwisie Doctor Gadget wykonywana jest na poziomie poszczególnych elementów płyt głównych. Na bieżąco szkolimy nasz zespół, aby jego umiejętności i doświadczenie były na jak najwyższym poziomie. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy, nasz zespół dokonuje również refabrykacji ekranów, co za tym idzie, w przypadku zbitej szybki potrafimy wymienić ją na nową, nie wymieniając przy tym LCD co również oznacza oszczędność dla klienta.

Ceny u Doctora Gadgeta

Dbamy o to, by nasze ceny były jednymi z najniższych na rynku. Z uwagi na hurtowe zamówienia podzespołów do telefonów od konkretnych producentów, wynegocjowaliśmy niższe ceny jednostkowe, cocostatecznie oznacza oszczędność również dla naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem, aby zobaczyli Państwo, że naprawa telefonów w naszym serwisie komputerowym jest na prawdę tania. Jesteśmy dumni kiedy nasze usługi są w zasięgu każdego portfela! Sprawdź: CENNIK

Lokalizacja

Naprawa telefonów Poznań – tylko u Doctora Gadgeta! 😉 Mieścimy się w samym centrum, dojazd jest wyjątkowo prosty i wygodny, zapraszamy do nas na ul. Święty Wojciech 25. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

 

Naprawa telefonów w naszym serwisie obejmuje urządzenia od wszystkich producentów!!

Zalany telefon?
Straciłeś dane?
Nie uruchamia się system?
Zbita szybka?
Zbity wyświetlacz?

Naprawa telefonów w 24h!
Darmowa diagnoza!
Gwarancja na naprawę!

Naprawa telefonów | Serwis

iPhone

Jabłuszka to nasze ulubione owoce tego technologicznego drzewa. Ta marka to nie tylko nasza praca ale przede wszystkim pasja i zainteresowanie naszego zespołu. Dlatego poświęcamy im szczególne miejsce na naszych stołach serwisowych. Naprawa iPhone'a w naszym serwisie obejmuje wszystkie modele, w każdym zakresie. Zbita szyba, nie działa dotyk, bateria nie trzyma, iphone się nie ładuje, brak podświetlania, iphone po zalaniu, nie działające przyciski czy touch id? Nic nie jest nam obce. Naprawa telefonów Poznań - Doctor Gadget chętnie naprawi wszystkie usterki.

Otwórz:
Cennik
Naprawa telefonów | Serwis

Samsung

Telefony Samsunga to najczęściej wybierane przez nas smartfony na rynku. Niestety nie ma w naturze rzeczy, które nie ulegają popsuciu, nawet Samsung. Solidne i profesjonalne podejście naszego team’u pozwala naprawić każdą usterkę tej marki, bo Doctor Gadget to również serwis Samsunga. 😉 Począwszy od zbitej szybki, wyświetlacza, wymiany baterii, wymiany gniazda zasilającego kończywszy na najczęściej występującej usterce, jaką jest zalanie. Naprawa telefonów Poznań - tylko Doctor Gadget!

Otwórz:
Cennik
Naprawa telefonów | Serwis

Sony

Telefony marki Sony to na dzień dzisiejszy praktycznie tylko seria Xperia. Oczywiście zajmujemy się również starszymi modelami t.j. Sony Ericsson. Marka Sony od zawsze kojarzy się klientom przede wszystkim ze świetnym obrazem. Niestety jednak wspaniały obraz jak i design telefonu nie zawsze idzie w parze z jego wytrzymałością, Telefony z logiem Sony to jedne z najbardziej delikatnych urządzeń na rynku, także zbite szyby czy wyświetlacze to dla nas codzienność. Do ich napraw stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części, aby telefon po naprawie nie odbiegał jakością od takiego dopiero co wyciągniętego z pudełka. Naprawa telefonów Poznań - tylko Doctor Gadget! Zbita szybka, rozlany wyświetlacz, nie działający dotyk, bateria nie trzyma, uszkodzone gniazdo USB czy SIM, zalana Xperia? Wiecie gdzie nas znaleźć!

Otwórz:
Cennik
Naprawa telefonów | Serwis

Nokia, Microsoft

Dawne Nokie, dzisiejsze Microsoft Lumie to telefony pracujące na systemie operacyjnym Windows, co znajduje swoich zwolenników jak i przeciwników. Dla nas jednak to sprzęt jak każdy inny, dlatego naprawa telefonów tych marek to dla nas bułka z masłem. Wszelakie naprawy elektroniczne na płytach głównych, po zalaniach, wymiana szybek i wyświetlaczy, czy gniazd zasilania. Do większości modeli części mamy na stanie, co bardzo korzystnie wpływa na czas wykonywanej naprawy. Naprawa telefonów Poznań - tylko Doctor Gadget! Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.

Otwórz:
Cennik
Naprawa telefonów | Serwis

LG

Telefony LG od dłuższego czasu znajdują coraz większą rzesze nabywców, a co za tym idzie również ich serwisowaniem się zajmujemy. Najczęstsze usterki tych telefonów to oczywiście zbita szybka i wyświetlacz, jednak niestety równie często „lubi” w nich paść system operacyjny czyli Android. Częstą usterką bywają również uszkodzone przyciski czy gniazda zasilania. Naprawa telefonów Poznań - tylko Doctor Gadget! Jeśli masz jakikolwiek problem ze swoim smartfonem od LG, zapraszamy do nas. Na pewno coś poradzimy.

Otwórz:
Cennik
Naprawa telefonów | Serwis

Huawei

Ta chińska marka z powodzeniem podbija nasz europejski rynek smartfonów coraz to ciekawszymi i bardzo konkurencyjnymi jeśli chodzi o parametry i cenę modelami. Niestety (jak jeszcze żadnej innej firmie) nie udało im się stworzyć telefonu, który się nie psuje. Popękany wyświetlacz, zbita szybka, uszkodzone gniazdo zasilania czy zalanie. Wszystkie te problemy i usterki mogą państwo usunąć odwiedzając nasz serwis aby telefon znów wyglądał i działał jak nowy. Naprawa telefonów Poznań - tylko u Doctora Gadgeta!

Otwórz:
Cennik

Inny Pacjent?

Jeśli posiadają Państwo telefon jakiejś innej, nie wyszczególnionej tutaj marki, proszę się nie martwić tylko zadzwonić i zapytać. Staramy się w miarę potrzeby zdobyć części do każdego, nawet najbardziej niszowego modelu. Czasami może to zająć kilka dni, jednak nie pozostajemy obojętni na żaden problem. Zapraszamy do kontaktu.

DIAGNOZA PROBLEMU

Naprawa telefonów Poznań - DIAGNOZA GRATIS!

W naszym serwisie nie zapłacisz za diagnozę usterki. Zanim przystąpimy do naprawy telefonu, poinformujemy na czym będzie polegać naprawa telefonu i ile będzie kosztować.

CENNIK NAPRAW

Dotyczy wszystkich marek telefonów.

Jesteśmy jednymi z najtańszych na rynku. Sprawdź i odwiedź nas w serwisie! Dzięki hurtowym zamówieniom, stać nas na niskie ceny. 😉

GWARANCJA NA NAPRAWĘ

W serwisie Doctora Gadgeta naprawa telefonów objęta jest gwarancją od 3 do 12 msc.

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwa jest naprawa ekspresowa - dodatkowo płatna.

LOKALIZACJA SERWISU

Naprawa telefonów Poznań - centrum miasta ul. Święty Wojciech 25.

Nasz serwis naprawy telefonów mieści się w centrum Poznania - sprawdź jak do nas trafić!

Naprawa telefonów to nie tylko wymiana szybki, wymiana LCD, wymiana baterii, wymiana głośnika rozmów, wymiana głośnika głównego, wymiana mikrofonu, wymiana wszelkich uszkodzonych elementów w telefonie marki Apple, Xiaomi, Huawei, LG itd. To przede wszystkim kompleksowany serwis i naprawa telefonów w Poznaniu, a także w okolicach i całej Polsce. Klienci wysyłają do Nas swoje urządzenia z wszystkich zakątków Polski, ponieważ cieszymy się dobrą renomą, a polecanie swoim znajomym i bliskim to najważniejsza reklama. Każdego dnia zwiększamy bazę swoich klientów, ponieważ jesteśmy po to aby naprawiać telefony które zostały uszkodzone. A życie bez telefonu to prawie jak bez ręki 🙂 Naprawa telefonów to nasza pasja ! Nasza praca to naprawa telefonów ! Naprawa telefonów to sama przyjemność ! Nasz cel to naprawa telefonów ! Naprawa telefonów to nasz rozwój ! Naprawa telefonów to ratunek dla Was !

Zadzwoń Napisz wiadomość