Serwis Doctor Gadget w Poznaniu

Doctor Gadget Mateusz Marcinkowski

ul. Święty Wojciech 25, 61-749 Poznań

NIP 7773120945

tel. +48 690 983 033

serwis@doctorgadget.pl

poniedziałek – piątek od 11.00 do 18.00

Chcesz zobaczyć jak wygląda Doctor Gadget zewnątrz i wewnątrz ? Wejdź TUTAJ !Doctor Gadget najlepszy pogwarancyjny Serwis Apple w Poznaniu!

Oferujemy naprawy wysyłkowe w obie strony - Twoja wizyta w Doctor Gadget nie jest konieczna!

Wysyłka jest możliwa!

Serwis Doctor Gadget oferuje naprawy na miejscu jak również naprawy wysyłkowe! Istnieje możliwość wysłania sprzętu pocztą polską, jak również kurierem lub do paczkomatu.  Cennik dotyczący napraw telefonów, laptopów, tabletów, konsol znajdziesz → TUTAJ. Jeśli brakuje Twojego urządzenia w cenniku nie martw się tylko zadzwoń do Nas, a my wycenimy naprawę!

Pamiętaj, że to TY jesteś klientem, a nam zależy na indywidualnym podejściu! Cenimy sobie Wasze zadowolenie i pozytywne rekomendacje odnośnie naszych usług oraz pracy. Dbamy o każdego klienta z osoba bo wiemy, że swobodny i przyjazny kontakt jest najważniejszy!

Po otrzymaniu sprzętu zawsze zadzwonimy do Ciebie, abyś miał pewność, że paczka szczęśliwie dotarła do Doctor Gadget. Po naprawie otrzymujesz od Nas gwarancję na usługę, którą umieszczamy wraz z telefonem w paczce. Następnie zgodnie z porozumieniem odsyłamy sprzęt kurierem DHL za pobraniem. Paczka maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych dociera z powrotem do Ciebie. Wykonujemy naprawy dla kilku korporacji oraz wielokrotnie wysyłaliśmy naprawiony sprzęt za granicę (na terenie Europy). Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych – Ekipa Doctor Gadget 

Pogwarancyjny Serwis Apple Doctor Gadget

Renomowany, fenomenalny i unikatowy Doctor Gadget uratuje Twój sprzęt!

ul. Święty Wojciech 25 w Poznaniu - zapamiętaj ten adres!

Nie znasz dokładnego modelu telefonu/laptopa/tableta ?

To nie problem!

Zrób nam zdjęcie urządzenia i wyślij na email serwis@doctorgadget.pl, a my wycenimy naprawę!

Zadzwoń Napisz wiadomość