Strona główna » Naprawa laptopów » Naprawa i serwis laptopów Dell w Poznaniu

Naprawa laptopów DELL Poznań

Laptopy Dell

W Poznaniu, serwis Doctor Gadget to miejsce, gdzie Twoje laptop marki Dell zyska drugie życie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie serwisu laptopów, w tym m.in. Dell, oferując kompleksowe usługi z zakresu naprawy i konserwacji. Jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie profesjonalnie przeprowadzona zostanie naprawa Twojego laptopa Dell – to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza oferta obejmuje m.in. naprawę obudowy laptopa, wymianę klawiatury w laptopie Dell oraz serwis gwarancyjny. Dzięki naszym usługom, Twoje urządzenie wróci do pełnej sprawności w krótkim czasie.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami bezpośrednio – serwis Dell – kontakt. Niezależnie od problemu, Doctor Gadget w Poznaniu jest Twoim zaufanym partnerem w naprawie urządzeń marki Dell.

Pamiętaj jeśli naprawa laptopów Poznań – tylko u Doctora Gadgeta!

Serwis laptopów DELL w Doctor Gadget Poznań

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy laptopa Dell, wymiany klawiatury czy serwisu pogwarancyjnego, nasz zespół ekspertów jest gotów, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Jako serwis laptopów w Poznaniu, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, korzystając z oryginalnych części i najnowszych technologii. Nasza ekipa ekspertów posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie różnorodnych usterek, od problemów z obudową laptopa, po wymianę klawiatury w laptopie DELL.

Bezpłatna wycena uszkodzeń

Zanim przystąpimy do naprawy Twojego urządzenia, oferujemy bezpłatną wycenę potencjalnych kosztów. Dzięki temu możesz podjąć świadomą decyzję o naprawie, mając pełne rozeznanie w sytuacji.

Skontaktuj się z nami

W Doctor Gadget stawiamy na profesjonalizm, szybkość działania i zadowolenie klienta. Zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie technologia nie ma przed nami tajemnic.

Jeśli masz pytania, wątpliwości lub chcesz umówić się na diagnozę swojego urządzenia, nie wahaj się skontaktować. Nasz serwis Dell kontakt jest zawsze otwarty dla Ciebie. Współpracując z nami, masz pewność, że Twój sprzęt jest w rękach ekspertów.

Naprawa laptopów w Doctor Gadget obejmuje m.in.:

Instalacja systemu operacyjnego w laptopach Dell

Wymiana matrycy w laptopach Dell

Wymiana klawiatury w laptopach Dell

Wymiana baterii w laptopach Dell

Wymiana gniazda ładowania w laptopach Dell

Wymiana zawiasów w laptopach Dell

Wymiana wiatraków w laptopach Dell

Wymiana obudowy w laptopach Dell

Czyszczenie układu w laptopach Dell

Czyszczenie laptopów Dell po zalaniu

Wymiana matrycy w laptopie Dell

Matryca to serce Twojego laptopa. Jeśli doświadczasz problemów z wyświetlaczem, takich jak martwe piksele, pęknięcia czy nieprawidłowe kolory, Doctor Gadget jest gotów pomóc. Oferujemy szybką i profesjonalną wymianę matrycy w laptopach Dell, przywracając krystalicznie czysty obraz. Skorzystaj z naszej ekspertyzy i ciesz się jakością obrazu na najwyższym poziomie. 

Serwis chłodzenia – czyszczenie i wymiana past w laptopach DELL

Chłodzenie to kluczowy element każdego laptopa. W Doctor Gadget oferujemy profesjonalny serwis chłodzenia, który obejmuje czyszczenie układu oraz wymianę pasty termoprzewodzącej. Regularne czyszczenie i wymiana pasty zapewniają optymalną temperaturę pracy urządzenia, przedłużając jego żywotność. Jeśli zauważysz, że Twój laptop DELL się przegrzewa, skorzystaj z naszej oferty. 

 

Naprawa laptopa Dell po zalaniu

Wypadki związane z zalaniem zdarzają się każdemu. W Doctor Gadget specjalizujemy się w naprawie laptopów Dell po zalaniu. Nasz zespół dokładnie oczyści i naprawi Twój sprzęt, przywracając go do pełnej funkcjonalności. Nie pozwól, aby woda zniszczyła Twoje cenne dane i urządzenie. Skontaktuj się z nami jak najszybciej. 

Wymiana klawiatury w laptopie DELL

Uszkodzone klawisze mogą znacząco utrudnić pracę na laptopie. W Doctor Gadget specjalizujemy się w wymianie klawiatur w laptopach Dell. Dzięki wymianie klawiatury w Twoim laptopie DELL na nową – pisanie znów stanie się przyjemnością. Jeśli Twoja klawiatura nie reaguje lub klawisze są uszkodzone, jesteśmy tutaj, aby pomóc – skontaktuj się z poznańskim serwisem Doctor Gadget!

Umów się na bezpłatną diagnozę w serwisie Doctor Gadget

Skorzystaj z naszej darmowej diagnozy wstępnej, aby poznać przyczynę problemu Twojego sprzętu.

Zadzwoń do serwisu

Naprawa laptopów DELL Poznań – Cennik usług

DIAGNOZA
GRATIS
Instalacja systemu operacyjnego w laptopie
80
Wymiana matrycy w laptopie
80 + cena matrycy*
Wymiana klawiatury w laptopie
80 + cena klawiatury*
Wymiana baterii w laptopie
50 + cena baterii*
Wymiana gniazda ładowania w laptopie
120-200*
Wymiana zawiasów w laptopie
80 + cena zawiasów*
Wymiana wiatraków w laptopie
80 + cena wiatraków*
Wymiana obudowy w laptopie
od 80 + cena części
Czyszczenie układu chłodzenia
100
Czyszczenie po zalaniu/Czyszczenie po zalaniu Apple Macbook
100/150
* ceny różnią się od modelu laptopa

Nasz sprzęt i zespół

Posiadamy najnowszy, specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu naprawa telefonów w naszym serwisie obejmuje również naprawy płyt głównych po zalaniach, czy przepaleniach. Rzadko proponujemy wymianę płyty głównej na nową, dzięki czemu klient oszczędza sporo pieniędzy. Naprawa telefonów w Serwisie Doctor Gadget wykonywana jest na poziomie poszczególnych elementów płyt głównych. Na bieżąco szkolimy nasz zespół, aby jego umiejętności i doświadczenie były na jak najwyższym poziomie. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy, nasz zespół dokonuje również refabrykacji ekranów, co za tym idzie, w przypadku zbitej szybki potrafimy wymienić ją na nową, nie wymieniając przy tym LCD co również oznacza oszczędność dla klienta.

Ceny u Doctora Gadgeta

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych klientów, aby nasze ceny były konkurencyjne na rynku. Dlatego też, dzięki naszym hurtowym zamówieniom podzespołów do laptopów od renomowanych producentów, udało nam się wynegocjować atrakcyjne ceny jednostkowe. To z kolei przekłada się na oszczędności, które możemy przekazać naszym klientom. Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem, aby przekonać się, że naprawa laptopów w naszym serwisie komputerowym jest naprawdę przystępna cenowo. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są dostępne dla każdego portfela!

Lokalizacja

Naprawa laptopów Poznań – tylko u Doctora Gadgeta!  Dojazd do nas jest wyjątkowo prosty i wygodny, zapraszamy do Doctor Gadget na ul. Nowina 14h, 60-589 Poznań.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce Kontakt.