Cennik naprawa tabletów

Naprawa tabletów  Poznań

TABLETY to jedne z najpopularniejszych urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Bazują na systemach operacyjnych Android, Windows oraz iOS. Tablety sprzedawane są już praktycznie przez wszystkie marki takie jak: Lenovo, Samsung, Huawei, Apple, Acer, Asus, HP, LG i wiele wiele innych.


Kilka lat temu tablety były głównie dla miłośników nowych technologii. Natomiast teraz tablety coraz częściej stanowią alternatywę dla laptopów. Główną zaletą tabletów są ich niewielkie rozmiary i waga, więc można zabrać ze sobą w podróż do pracy, na spotkanie biznesowe i towarzyskie.

W ostanim okresie stały się również popularne wśród dzieci i młodzieży. Tablety mają coraz lepsze parametry, co znaczy że mogą zastąpić laptopy.


Jakie są najczęstsze usterki dotyczące tabletów ? Zaczynając od zalań, po typowe zbicia szybek, czy uszkodzonych wyświetlaczy. Ale to nie wszystko popularne są również uszkodzenia gniazda ładowania, wymiany słabej baterii, a także problemy systemowe. 


Jeśli naprawa tabletów – Poznań to tylko w Serwisie Doctor Gadget 😉 i jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do KONTAKTU

Naprawa tabletów – Poznań w serwisie Doctor Gadget obejmuje naprawy wszystkich najpopularniejszych marek. Między innymi Lenovo, Samsung, Apple, Huawei, Asus, Sony, a także tych mniej popularnych jak Overmax, czy Kiano.Cennik

Ceny naprawy tabletów uzgadniamy telefonicznie bądź mailowo.

Zadzwoń lub napisz do nas, podaj model i opisz usterkę, a nasz serwisant zaproponuje rozwiązanie i poinformuje Cię o cenie naprawy.

Gwarancja

Na wszystkie naprawy tabletów wystawiamy gwarancję od 3 do 12 msc.

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwa jest naprawa ekspresowa - dodatkowo płatna.

Pacjent

iPad

Podobnie jak telefony, również tablety Apple’a darzymy szczególną sympatią. Ich niezwykle prosty design, wspaniały system iOS dedykowany pod konkretne podzespoły, pozwala cieszyć się pracą i w efekcie kolejnym naprawionym iPadem. Wyeliminujemy każdy problem związany z Twoim iPadem. Zapraszamy do kontaktu.

CENY UZGADNIAMY INDYWIDUALNIE
KONTAKT
Pacjent

Samsung

Tablety Samsunga od bardzo długiego czasu są bardzo chętnie wybierane przez nabywców. Np. seria Galaxy Tab bardzo często jest intensywnie użytkowana w celach służbowych, dlatego jak każdy sprzęt ulega różny awariom. W tabletach Samsunga wymieniamy wyświetlacze, baterie, szybki czy gniazda ładowania. Naprawiamy urządzenia po zalaniach czy upadkach. Żadne wyzwanie nas nie zaskoczy. Zapraszamy do kontaktu.

CENY UZGADNIAMY INDYWIDUALNIE
KONTAKT
Pacjent

Asus

Marka Asus jest wśród tabletów popularna ze względu na serię transfomers która zapoczątkowała tzw. urządzenia 2 w 1. Można z nich korzystać po prostu jak z tabletu, jednak po wpięciu w dedykowaną stację dokującą tablet staje się pełnoprawnym komputerem. Naprawiamy wszystkie modele tabletów Asus’a, także jeśli masz jakikolwiek problem ze swoim sprzętem, zachęcamy do kontaktu.

CENY UZGADNIAMY INDYWIDUALNIE
KONTAKT
Pacjent

Lenovo

Najpopularniejsze modele ze stajni lenovo to wszystkie z serii Yoga. Niestety ich smukła budowa jest jednocześnie ich najsłabszym punktem, ponieważ są bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne. Pęknięte szyby i wyświetlacze to w tych modelach można powiedzieć usterka standardowa. Zajmujemy się serwisem wszystkich modeli tej marki w każdym zakresie napraw.

CENY UZGADNIAMY INDYWIDUALNIE
KONTAKT
Pacjent

Sony

Tablety Sony Xperia to od pierwszego modelu praktycznie najcieńsze urządzenia tego typu dostępne na rynku. Przez co, jak wiadomo, nie należą do najtrwalszych. Duża powierzchnia wyświetlacza w stosunku do cieniuteńkich ramek powoduje, że ekrany te często ulegają naprężeniom i pękają. Nasz serwis profesjonalnie wymieni wyświetlacz w Twoim Tablecie Sony.

CENY UZGADNIAMY INDYWIDUALNIE
KONTAKT
POZOSTAŁE

Inny pacjent?

Naprawiamy również inne, nie wymienione tutaj marki tabletów t.j. mytab, Overmax czy pentagram. Jeśli masz jakikolwiek problem z innym modelem zapraszamy do kontaktu i w miarę możliwości postaramy się pomóc.

Zadzwoń Napisz wiadomość