Strona główna » Naprawa Samsung Galaxy Z Flip

Naprawa Samsung Galaxy
Z Flip, Z Flip 2,
Z Flip 3, Z Flip 4 – Poznań

Naprawa Samsung Galaxy Z Flip w Doctor Gadget – zaufaj specjalistom!

Jeśli Twój Samsung Galaxy Z Flip, 2, 3 lub 4 uległ awarii lub uszkodzeniu, możesz zwrócić się do nas z pełnym zaufaniem. Nasz serwis Doctor Gadget z Poznania specjalizuje się w szybkiej i skutecznej naprawie smartfonów. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykorzystaniu oryginalnych części jesteśmy w stanie przywrócić funkcjonalność Twojego telefonu, tak abyś mógł znów korzystać z niego w pełni.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twojego urządzenia Samsung z serii Galaxy Z Flip. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór usług naprawy, takich jak:

  • Naprawa ekranu: Z racji składanego ekranu, Samsung Galaxy Z Flip jest bardziej narażony na wszelkie uszkodzenia wyświetlacza. Nasi doświadczeni specjaliści posiadają niezbędną wiedzę oraz umiejętności, aby skutecznie go naprawić.
  • Wymiana baterii: W trakcie użytkowania telefonu bateria traci swoją pojemność, a czas pracy na jednym ładowaniu ulega skróceniu. Dlatego warto zaufać naszym specjalistom i skorzystać z usługi wymiany baterii na nową, aby smartfon odzyskał pełną sprawność.
  • Naprawa mikrofonu: Mikrofon w Twoim Samsungu Galaxy Z Flip nie działa prawidłowo? Dzięki naprawie mikrofonu będziesz mógł bez przeszkód prowadzić rozmowy telefoniczne oraz nagrywać dźwięk.
  • Naprawa głośnika: Zepsuty głośnik uniemożliwia słuchanie muzyki, prowadzenie rozmów czy oglądania filmów na telefonie. Nasz serwis oferuje naprawę lub wymianę głośnika, abyś mógł cieszyć się dźwiękiem na nowo, bez niepotrzebnych zakłóceń.
  • Naprawa oprogramowania: W przypadku problemów z urządzeniem, takich jak zawieszanie się systemu, wyświetlanie błędów np. podczas aktualizacji, w Doctor Gadget pomożemy Ci wgrać nowe oprogramowanie.
  • Naprawa obudowy: Jeśli obudowa Twojego Samsunga Galaxy Z Flip jest porysowana, uszkodzona lub zniszczona, oferujemy jej naprawę lub wymianę. Twój telefon odzyska estetyczny wygląd i pełną funkcjonalność.
  • Czyszczenie po zalaniu: Jeśli Twój telefon uległ zalaniu, nie zwlekaj i skorzystaj z naszej usługi czyszczenia. Dokładnie zdiagnozujemy Twoje urządzenie, przeprowadzimy demontaż, usuniemy wilgoć i zanieczyszczenia, a następnie przetestujemy wszystkie funkcje telefonu, abyś znów mógł z niego korzystać bez przeszkód.

Cennik napraw Samsung Galaxy Z Flip

 SAMSUNG GALAXY Z FLIPSAMSUNG GALAXY Z FLIP 2SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4
WYMIANA EKRANU SAMSUNG----
WYMIANA WYŚWIETLACZA SAMSUNG11501200900800
WYMIANA GNIAZDA USB220220220220
WYMIANA BATERII250270250270
NAPRAWA GŁOŚNIKA180180180180
GŁOŚNIK GŁÓWNY SAMSUNG180180180180
KAMERA PRZÓD/TYŁ SAMSUNG300/600300/600300/500280/500
SZKIEŁKO APARATU SAMSUNG160160180180
KLAPKA TYLNA ZAMIENNIK/ORYGINAŁ SAMSUNG150/300150/300150/300130/230
NAPRAWA PO ZALANIU100100100100
WGRANIE OPROGRAMOWANIA SAMSUNG80808080

* (gwiazdka) – cena różni się w zależności od koloru telefonu

Jeśli masz pytania dotyczące wyceny lub naprawy uszkodzenia innego niż w naszym cenniku, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 690-983-033 lub napisz e-mail na adres serwis@doctorgadget.pl.

Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naprawy lub wymiany części w urządzeniu SAMSUNG GALAXY Z FLIP !

W Doctor Gadget stosujemy tylko części zamienne od sprawdzonych, certyfikowanych dostawców. Dzięki temu naprawione urządzenie będzie działać sprawnie i niezawodnie przez długi czas. Nasze usługi objęte są również gwarancją – w razie jakichkolwiek problemów, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do naszego salonu w Poznaniu.

Wymiana baterii w telefonie Samsung Poznań - serwis Doctor Gadget

Problem niewydajnej lub uszkodzonej baterii w smartfonie Samsung jest częstą usterką, z którą mierzą się użytkownicy tych urządzeń. Bateria to serce każdego urządzenia mobilnego, umożliwiające korzystanie z niego bez konieczności ciągłego podłączania do źródła zasilania. Niemniej jednak, z czasem, każda bateria zaczyna tracić swoją początkową wydajność.

Jeśli Twój smartfon firmy Samsung już nie działa tak sprawnie jak wcześniej, oddaj go w nasze ręce.

Pierwsze oznaki, które mogą wskazywać na konieczność wymiany baterii w telefonie Samsung, to skrócony czas pracy na baterii, niestabilne pokazywanie poziomu naładowania, a w skrajnych przypadkach nagłe wyłączanie się urządzenia, mimo iż wskaźnik naładowania pokazywał jeszcze wystarczającą ilość energii.

Niewłaściwe ładowanie baterii, ekstremalne temperatury czy naturalny proces starzenia się, to tylko niektóre z czynników, które mogą wpływać na wydajność baterii. W niektórych modelach Samsunga, bateria jest wbudowana w sposób niepozwalający na łatwą wymianę przez użytkownika. W takim przypadku, niezależnie od przyczyny problemu, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu, który bezpiecznie wymieni baterię na nową.

Warto pamiętać, że niewłaściwe próby wymiany baterii w smartfonie mogą prowadzić do uszkodzenia innych komponentów urządzenia, a w skrajnych przypadkach, nawet do eksplozji baterii. Dlatego też, jeżeli zauważysz, że Twoja bateria w telefonie Samsung nie działa tak, jak powinna, zalecamy skorzystanie z profesjonalnej pomocy.

Doctor Gadget to serwis, który specjalizuje się w wymianie baterii w smartfonach Samsung. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne narzędzia, które gwarantują bezpieczną i skuteczną wymianę baterii, przywracając pełną funkcjonalność Twojemu urządzeniu.

Wymiana szybki w telefonie Samsung - Poznań

Telefony Samsung to urządzenia o wysokiej jakości, które charakteryzują się trwałością i solidnością wykonania. Niemniej jednak, są to także urządzenia wrażliwe na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, wśród których najczęstszym jest pęknięta lub stłuczona szybka. Zdarzenie to może wynikać z różnych przyczyn, takich jak upadek telefonu, naciskanie na ekran zbyt dużą siłą czy nawet zmiany temperatury. Pracujemy szybko i dokładnie – czas przebywania urządzenia w serwisie ograniczamy do minimum potrzebnego do naprawy.

Uszkodzona szybka w smartfonie Samsung to nie tylko problem estetyczny, ale także funkcjonalny. Pęknięcia mogą utrudniać korzystanie z dotyku, a w skrajnych przypadkach, mogą prowadzić do całkowitego zablokowania ekranu. Co więcej, pęknięta szybka to brama dla kurzu i wilgoci, które mogą dostać się do wnętrza telefonu, powodując dodatkowe, poważniejsze uszkodzenia.

Pęknięcie szybki to nie jest wyrok na Twoje urządzenie. Właściwie przeprowadzona wymiana szybki w smartfonie Samsung jest jak nadanie mu drugiego życia. Ważne jest jednak, aby wymiana szybki była przeprowadzona prawidłowo, przez doświadczonego serwisanta, który posiada odpowiednie narzędzia i wiedzę. Samodzielne próby wymiany szybki mogą prowadzić do dalszych uszkodzeń urządzenia, a w skrajnych przypadkach do jego całkowitego zniszczenia.

Proces wymiany szybki w telefonie Samsung to skomplikowane i czasochłonne zadanie. Wymaga to precyzyjnego usunięcia starej, pękniętej szybki, oczyszczenia ekranu z resztek kleju, a następnie prawidłowego zaaplikowania nowej szybki. To wszystko wymaga odpowiednich narzędzi, precyzyjnej pracy i doświadczenia.

Jeżeli Twój telefon Samsung doznał uszkodzeń w postaci pękniętej szybki, nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia. Zamiast ryzykować dalszymi uszkodzeniami, skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu, takiego jak Doctor Gadget w Poznaniu. Zespół doświadczonych serwisantów specjalizuje się w wymianie szybki w telefonach Samsung, gwarantując szybki, profesjonalny i bezpieczny serwis, który przywróci Twojemu telefonowi pełną funkcjonalność.

Ostateczny koszt zależy oczywiście od konkretnego modelu i skali uszkodzeń. Zawsze warto skontaktować się z naszym serwisem w celu sporządzenia wyceny.

Umów się na bezpłatną diagnozę w serwisie Doctor Gadget

Skorzystaj z naszej darmowej diagnozy wstępnej, aby poznać przyczynę problemu Twojego sprzętu.

Zadzwoń do serwisu

Naprawa Samsung Galaxy Z Fold

Naprawa Samsung Galaxy Z Fold

Naprawa Samsung GalaxyZ Fold, Z Fold 2,Z Fold 3, Z Fold 4 - PoznańSamsung Galaxy Z Fold w Doctor Gadget - naprawa w najlepszych rękach! Jeśli Twój Samsung Galaxy Z Fold, 2, 3 lub 4 uległ awarii lub uszkodzeniu, nie martw się! Nasz serwis Doctor...

Naprawa Samsung Galaxy S10

Naprawa Samsung Galaxy S10

Naprawa Samsung Galaxy S10, S10+, S10 Lite, S10e PoznańNaprawa Samsung Galaxy S10 - skorzystaj z naszej usługi w Poznaniu! W Doctor Gadget mamy wiele lat doświadczenia w naprawianiu różnych modeli telefonów Samsung, w tym modeli z serii Galaxy S10....

Naprawa Samsung Galaxy S20

Naprawa Samsung Galaxy S20

Naprawa Samsung Galaxy S20, S20+, S20 UltraNaprawa Samsung Galaxy S20 - skorzystaj z naszej usługi w Poznaniu! W Doctor Gadget mamy wiele lat doświadczenia w naprawianiu różnych modeli telefonów Samsung, w tym modeli z serii Galaxy S20. Nasi...

Naprawa Samsung Galaxy S20 FE

Naprawa Samsung Galaxy S20 FE

Naprawa Samsung Galaxy S20 FE - PoznańNaprawa Samsung Galaxy S20 FE 5G i 4G w Poznaniu - zaufaj ekspertom! Specjalizujemy się w naprawie urządzeń mobilnych, w tym także Samsung Galaxy S20 FE w różnych wersjach. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i...

Naprawa Samsung Galaxy S8

Naprawa Samsung Galaxy S8

Naprawa Samsung Galaxy S8 PoznańSamsung Galaxy S8 w Doctor Gadget - naprawa w najlepszych rękach! Jeśli Twój Samsung Galaxy S8 lub S8+ uległ awarii lub uszkodzeniu, nie martw się! Nasz serwis Doctor Gadget z Poznania pomoże Ci w szybkiej i...

Naprawa Samsung Galaxy S9

Naprawa Samsung Galaxy S9

Naprawa Samsung Galaxy S9, S9+ PoznańNaprawa Samsung Galaxy S9 - zaufaj ekspertom z Doctor Gadget! Serwis Doctor Gadget w Poznaniu specjalizuje się w naprawie urządzeń mobilnych, w tym także Samsung Galaxy S9 i S9+. Nasi doświadczeni specjaliści...

Naprawa Samsung Galaxy S21

Naprawa Samsung Galaxy S21

Naprawa Samsung Galaxy S21, S21+, S21 Ultra - PoznańNaprawa Samsung Galaxy S21 w Poznaniu - Skorzystaj z naszego profesjonalizmu! W DoctorGadget oferujemy usługi naprawy Samsung Galaxy S21 w Poznaniu. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w...

Naprawa Samsung Galaxy S22

Naprawa Samsung Galaxy S22

Naprawa Samsung Galaxy S22, S22+, S22 Ultra - PoznańNaprawa Samsung Galaxy S21 w Poznaniu - Skorzystaj z naszego profesjonalizmu! W DoctorGadget posiadamy bogate doświadczenie w naprawie różnorodnych modeli Samsung, w tym także nowoczesnego Galaxy...

Naprawa Samsung Galaxy S23

Naprawa Samsung Galaxy S23

Naprawa Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - PoznańNaprawa Samsung S23 Poznań - Zaufaj naszemu doświadczeniu! W DoctorGadget mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie różnych modeli Samsung, w tym najnowszego Galaxy S23. Nasz zespół specjalistów...

Naprawa Samsung Galaxy A

Naprawa Samsung Galaxy A

Serwis Samsung Galaxy ACennik napraw Samsung Galaxy A* (gwiazdka) – cena różni się w zależności od koloru telefonu Jeśli powyżej nie ma Twojego modelu telefonu SAMSUNG GALAXY A to zadzwoń do Nas pod numer telefonu +48 690-983-033, bądź...