Strona główna » Serwis Apple iPhone

Serwis i Naprawa iPhone Poznań

Doctor Gadget oferuje kompleksowe usługi naprawcze telefonów marki Apple, pomoc w utrzymaniu urządzenia w dobrym stanie i oryginalne części zamienne. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, które pozwala im radzić sobie z wszelkiego typu usterkami szybko i sprawnie.

Wybierając nasz profesjonalny serwis Apple w Poznaniu, zyskujesz pewność, że naprawa iPhona przebiegnie szybko i sprawnie. Skontaktuj się z nami, by uzyskać bezpłatną wycenę!

14 + 14 =

Wymiana wyświetlacza / ekranu iPhone

100 – 300 zł

Wymiana baterii iPhone

100 – 400 zł

Wymiana gniazda USB iPhone

100 – 300 zł

Wymiana taśmy przycisków bocznych iPhone

100 – 300 zł

Wymiana slotu SIM iPhone

120 – 300 zł

Wymiana głośnika rozmów w iPhone

80 – 300 zł

Wymiana głośnika głównego iPhone

80 – 300 zł

Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone

wycena

Wymiana kamery tylnej iPhone

wycena

Wymiana kamery przedniej iPhone

wycena

Wymiana tylnej obudowy iPhone

100 – 900 zł

Wgranie oprogramowania iPhone

80 zł

Czyszczenie po zalaniu iPhone

100 zł

Wymiana mikrofonu iPhone

120-300 zł

Ceny wahają się i są zależne od modelu telefonu. Sprawdź dokładny koszt naprawy w przypadku wybranych modeli telefonów iPhone

Szybki i profesjonalny serwis iPhone – Poznań

W Doctor Gadget oferujemy profesjonalny serwis telefonów iPhone. Nasz zespół składa się z doświadczonych techników, którzy posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i narzędzia, by rozpoznać problem i znaleźć jego rozwiązanie. Dzięki temu możliwa jest sprawna i szybka naprawa Twojego urządzenia, obejmująca gwarancję nawet do 365 dni. Większość usterek jesteśmy w stanie naprawić nawet w ciągu ok. 30 minut.

Niezależnie od problemu, z którym się zmagasz — od uszkodzonej szybki, przez problemy z baterią, aż po awarie systemu — jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zakres oferowanych usług pozwala nam zapewniać kompleksowe wsparcie w każdej sytuacji i sprawia, że nasz serwis Apple w Poznaniu jest jednym z najbardziej wszechstronnych w mieście!

Jakie usługi oferujemy? Serwis Apple – Poznań

Serwis Apple Poznań – Doctor Gadget to kompleksowe usługi obejmujące czyszczenie, przeglądy, naprawę i wymianę części w telefonach iPhone. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dla naszych klientów, aby ich urządzenia działały sprawnie i bez przeszkód. Dlatego oferujemy szybkie i profesjonalne usługi naprawcze. W naszej ofercie znajduje się m.in.:

Wymiana baterii iPhone

Specjalizujemy się w wymianie baterii w telefonach Apple, korzystając z oryginalnych części od sprawdzonych dostawców. Jeżeli Twój telefon nie działa już tak dobrze, jak kiedyś, jest to usługa właśnie dla Ciebie! Nowa bateria do iPhone’a to najprostszy sposób na poprawę jego wydajności i przedłużenie żywotności urządzenia.

Wymiana ekranu iPhone

Jeżeli konieczna jest wymiana ekranu iPhone’a w całości, niezależnie od tego, czy jest pęknięty, zarysowany, czy nie reaguje na dotyk, nasz serwis zapewnia oryginalne części i pomoc w doborze odpowiedniego ekranu do Twojego modelu telefonu Apple. Po wymianie gwarantujemy wysoką jakość wyświetlanego obrazu oraz zachowanie wszystkich funkcji, takich jak wygodny dotyk.

Naprawa przycisków i złącz w iPhone

Oferujemy profesjonalną wymianę oraz naprawę przycisków i złącz w iPhone, by umożliwić bezproblemową obsługę urządzenia. Jeśli Twoje przyciski są zniszczone, wciśnięcie ich nie działa poprawnie lub masz problemy z działaniem portów, nasi wykwalifikowani technicy mogą szybko zdiagnozować problem i dokonać niezbędnych napraw lub wymian.

Naprawa aparatu w iPhone

Problemy z aparatem znacznie obniżają funkcjonalność telefonu, dlatego warto oddać go do naprawy lub wymiany, jeśli usterki nie da się usunąć. Wymiana aparatu iPhone polega na usunięciu starego i montażu nowego, oryginalnego elementu. To skuteczny sposób, by przywrócić pierwotne działanie aparatu w urządzeniach Apple i cieszyć się dobrą jakością zdjęć.

Instalacja systemu iOS w iPhone

Nasz serwis iPhone oferuje kompleksowe wsparcie z zakresu oprogramowania, które obejmuje usługi takie jak instalacja czy naprawianie systemu iOS, by zapewnić sprawne funkcjonowanie urządzenia i wszystkich jego funkcji. Nasi specjaliści, korzystając z szeregu dostępnych narzędzi, zawsze starają się przywrócić system w telefonie wraz z danymi klienta.

Wymiana szybki iPhone

Pęknięta lub zarysowana szybka może wpływać na jakość wyświetlanego obrazu i ogólne doświadczenie użytkownika. W Doctor Gadget oferujemy szybką i profesjonalną wymianę szybki, przywracając urządzenie do stanu fabrycznego, dzięki czemu Twój iPhone będzie wyglądał i działał jak nowy, a Ty będziesz mógł cieszyć się nim bez żadnych przeszkód.

Naprawa układu Baseband w iPhone

Jeśli po włożeniu karty SIM do telefonu wyświetla się komunikat o braku sieci lub „szukam”, może oznaczać to, że uszkodzeniu uległ układ Baseband. Nasz serwis iPhone w Poznaniu oferuje profesjonalną diagnozę urządzenia w celu zdiagnozowania przyczyny usterki oraz kompleksową naprawę tego typu problemów w telefonach marki Apple.

Naprawa Face ID w iPhone

Masz problem z odblokowaniem telefonu za pomocą funkcji Face ID? Funkcja odblokowywania twarzą jest bardzo skomplikowana i składa się z kilku elementów, a przywrócenie jej prawidłowej pracy nie zawsze jest możliwe (np. jeśli doszło do uszkodzenia taśmy czy usterek mechanicznych). Wykonamy zaawansowaną diagnozę, która pozwoli wskazać rodzaj uszkodzenia i ocenić możliwość jego naprawy.

Naprawa zalanego iPhone’a

Woda może poważnie uszkodzić delikatne komponenty urządzenia, prowadząc do problemów z ekranem, przyciskami, głośnikami, czy ogólnym działaniem telefonu. Nasz zespół ekspertów zaczyna proces naprawy od dokładnej diagnostyki, a następnie wykorzystuje nowoczesne narzędzia i techniki, by usunąć wilgoć, wyczyścić telefon i wymienić uszkodzone części na nowe.

Umów się na bezpłatną diagnozę w Doctor Gadget – serwis iPhone Poznań

Skorzystaj z naszej darmowej diagnozy wstępnej, aby poznać przyczynę problemu Twojego sprzętu i dostępne sposoby jego rozwiązania.

Zadzwoń do serwisu

Serwis Apple w Doctor Gadget:
Jakie modele iPhone’ów naprawiamy?

Naprawa Apple iPhone 13, iPhone 13 mini

Naprawa Apple iPhone 13, iPhone 13 mini

Naprawa iPhone 13 PoznańSerwis iPhone 13 w Poznaniu Zaufaj naszemu doświadczeniu i umiejętnościom specjalistów w serwisie DoctorGadget. Jesteśmy ekspertami w naprawie modeli iPhone 13. Niezależnie od problemu, z jakim się borykasz, możemy Ci pomóc....

Naprawa Apple iPhone 12, 12 Pro, Pro Max, 12 Mini

Naprawa Apple iPhone 12, 12 Pro, Pro Max, 12 Mini

Naprawa iPhone 12, 12 Pro, 12 Pro Max - PoznańSerwis iPhone 12, 12 Pro, Pro Max, iPhone 12 Mini w Poznaniu W serwisie DoctorGadget naprawiamy wiele częstych usterek występujących w modelach iPhone 12, 12 Pro, Pro Max oraz iPhone 12 Mini. Niektóre z...

Naprawa Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max

Naprawa Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max

Naprawa iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max - PoznańNaprawa Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max - DoktorGadget Poznań Zapraszamy do apoznania się z atrakcyjną ofertą serwisu DoktorGadget z Poznania dotyczącą naprawy Twojego iPhone'a! Jesteśmy świadomi, jak...

Naprawa Apple iPhone X, XR, XS oraz XS Max

Naprawa Apple iPhone X, XR, XS oraz XS Max

Naprawa iPhone X, XR, XS oraz XS Max - PoznańNaprawa Apple iPhone X, XR, XS oraz XS Max - DoktorGadget Poznań Zapoznaj się z ofertą naprawy swojego iPhone'a oferowaną przez lokalny poznański serwis DoktorGadget! Wiemy, jak bardzo cenisz swój telefon...

Naprawa Apple iPhone 8 i 8 Plus

Naprawa Apple iPhone 8 i 8 Plus

Naprawa iPhone 8 i 8 Plus PoznańSerwis naprawy Apple iPhone 8 i 8 Plus w Poznaniu - DoktorGadget W DoktorGadget jesteśmy świadomi, jak istotne jest dla Ciebie, aby Twój iPhone działał sprawnie i niezawodnie. Dlatego stawiamy na najwyższą jakość usług...

Naprawa Apple iPhone 7 i 7 Plus

Naprawa Apple iPhone 7 i 7 Plus

Naprawa iPhone 7 i 7 Plus PoznańSerwis naprawy Apple iPhone 7 i 7 Plus w Poznaniu - DoktorGadget Jesteśmy świadomi, jak ważne jest dla Ciebie, aby Twój telefon działał sprawnie i niezawodnie. Dlatego stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług...

Naprawa Apple iPhone 6 i 6 Plus

Naprawa Apple iPhone 6 i 6 Plus

Naprawa iPhone 6 i 6 Plus PoznańNaprawa Apple iPhone 6 i 6 Plus - DoktorGadget Poznań Zapoznaj się z ofertą naprawy Twojego Apple Iphone oferowanej przez DoctorGadget! Jesteśmy lokalnym poznańskim serwisem, który zajmuje się w naprawą przeróżnych...

Serwis i naprawa iPhone 6 - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 6120 zł
Wymiana ekranu iPhone 6180 zł
Wymiana baterii iPhone 6150 zł
Naprawa Touch IC iPhone 6200 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 6150 zł
Wymiana przycisku HOME iPhone 6100 zł
Wymiana górnego / dolnego głośnika iPhone 6120 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 6100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6od 150 zł
Naprawa układu ładowania U2 iPhone 6200 zł
Wymiana port lightning iPhone 6120 zł
Serwis i naprawa iPhone 6 Plus - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 6 Plus150 zł
Wymiana ekranu iPhone 6 Plus250 zł
Wymiana baterii iPhone 6 Plus150 zł
Naprawa Touch IC iPhone 6 Plus200 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 6 Plus150 zł
Wymiana przycisku HOME iPhone 6 Plus100 zł
Wymiana górnego / dolnego głośnika iPhone 6 Plus120 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 6 Plus100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6 Plusod 150 zł
Naprawa układu ładowania U2 iPhone 6 Plus250 zł
Wymiana portu lightning iPhone 6 Plus140 zł
Serwis i naprawa iPhone 6s - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 6s150 zł
Wymiana ekranu iPhone 6s220 zł
Wymiana baterii iPhone 6s140 zł
Naprawa Touch IC iPhone 6s300 zł
Naprawa podświetlania iPhone 6s300 zł
Naprawa układu ładowania U2 iPhone 6s300 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone 6s300 zł
Naprawa układu wifi / BT iPhone 6s350 zł
Wymiana przycisku power iPhone 6s150 zł
Wymiana przycisku HOME iPhone 6s140 zł
Wymiana górnego / dolnego głośnika iPhone 6s140 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 6s100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6sod 150 zł
Wymiana portu lightning iPhone 6s140 zł
Serwis i naprawa iPhone 6s Plus - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 6s Plus180 zł
Wymiana ekranu iPhone 6s Plus240 zł
Wymiana baterii iPhone 6s Plus140 zł
Naprawa Touch IC iPhone 6s Plus300 zł
Naprawa podświetlania iPhone 6s Plus300 zł
Naprawa układu ładowania U2 iPhone 6s Plus300 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone 6s Plus350 zł
Naprawa układu wifi / BT iPhone 6s Plus350 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 6s Plus150 zł
Wymiana przycisku HOME iPhone 6s Plus140 zł
Wymiana górnego / dolnego głośnika iPhone 6s Plus140 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 6s Plus100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6s Plusod 150 zł
Wymiana portu lightning iPhone 6s Plus140 zł
Serwis i naprawa iPhone 7 - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 7170 zł
Wymiana ekranu iPhone 7240 zł
Wymiana baterii iPhone 7140 zł
Naprawa Touch IC iPhone 7300 zł
Naprawa Audio IC iPhone 7300 zł
Naprawa układu ładowania U2 iPhone 7300 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone 7300 zł
Naprawa układu wifi / BT iPhone 7300 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 7150 zł
Wymiana przycisku HOME iPhone 7 Plus180 zł
Wymiana górnego / dolnego głośnika iPhone 7140 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 7100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 7od 150 zł
Wymiana portu lightning iPhone 7150 zł
Serwis i naprawa iPhone 7 Plus - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 7 Plus200 zł
Wymiana ekranu iPhone 7 Plus260 zł
Wymiana baterii iPhone 7 Plus140 zł
Naprawa Touch IC iPhone 7 Plus300 zł
Naprawa Audio IC iPhone 7 Plus300 zł
Naprawa układu ładowania U2 iPhone 7 Plus300 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone 7 Plus300 zł
Naprawa układu wifi / BT iPhone 7 Plus300 zł
Wymiana przycisku power iPhone 7 Plus160 zł
Wymiana przycisku HOME iPhone 7 Plus160 zł
Wymiana górnego / dolnego głośnika iPhone 7 Plus160 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 7 Plus100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 7 Plusod 150 zł
Wymiana portu lightning iPhone 7 Plus150 zł
Serwis i naprawa iPhone 8 - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 8180 zł
Wymiana ekranu iPhone 8250 zł
Wymiana baterii iPhone 8150 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 8300 zł
Naprawa Touch IC iPhone 8400 zł
Naprawa Audio IC iPhone 8300 zł
Naprawa układu ładowania U2 iPhone 8400 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone 8400 zł
Naprawa układu wifi / BT iPhone 8400 zł
Wymiana przycisku power iPhone 8170 zł
Wymiana przycisku HOME iPhone 8170 zł
Wymiana górnego / dolnego głośnika iPhone 8170 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 8100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8od 150 zł
Wymiana portu lightning iPhone 8190 zł
Serwis i naprawa iPhone 8 Plus - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 8 Plus200 zł
Wymiana ekranu iPhone 8 Plus270 zł
Wymiana baterii iPhone 8 Plus150 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 8 Plus300 zł
Naprawa Touch IC iPhone 8 Plus400 zł
Naprawa Audio IC iPhone 8 Plus300 zł
Naprawa układu ładowania U2 iPhone 8 Plus400 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone 8 Plus400 zł
Naprawa układu wifi / BT iPhone 8 Plus400 zł
Wymiana przycisku Power iPhone 8 Plus170 zł
Wymiana przycisku HOME iPhone 8 Plus170 zł
Wymiana górnego / dolnego głośnika iPhone 8 Plus170 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 8 Plus100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8 Plusod 150 zł
Wymiana portu lightning iPhone 8 Plus200 zł
Serwis i naprawa iPhone 11 - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 11350 zł
Wymiana ekranu iPhone 11 (zamiennik)400 zł
Wymiana ekranu iPhone 11 (oryginalny)650 zł
Wymiana baterii iPhone 11 (bez BMS)250 zł
Wymiana tylnej klapkii Phone 11400 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 11500 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone 11600 zł
Wymiana portu lightning iPhone 11300 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 11240 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 11100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 11od 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 11 Pro - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 11 Pro400 zł
Wymiana ekranu iPhone 11 Pro (oryginalny OLED)950 zł
Wymiana ekranu iPhone 11 Pro (zamiennik OLED)600 zł
Wymiana baterii iPhone 11 Pro (z BMS)300 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 11 Pro400 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 11 Pro600 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone 11 Pro700 zł
Wymiana portu lightning iPhone 11 Pro400 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 11 Pro300 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 11 Pro100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 11 Prood 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 11 Pro Max - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max650 zł
Wymiana ekranu iPhone 11 Pro Max (zamiennik OLED)750 zł
Wymiana ekranu iPhone 11 Pro Max (oryginalny OLED)1200 zł
Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max (z BMS)450 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 11 Pro Max450 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 11 Pro Max500 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone 11 Pro Max700 zł
Wymiana portu lightning 11 Pro Max450 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 11 Pro Max450 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 11 Pro Max100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 11 Pro Maxod 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 12 - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 12700 zł
Wymiana ekranu iPhone 12 (zamiennik)850 zł
Wymiana ekranu iPhone 12 (oryginalny)1200 zł
Wymiana baterii iPhone 12 (z BMS)400 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 12550 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 12600 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 12350 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 12100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 12350 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 12od 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 12 mini - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 12 mini650 zł
Wymiana ekranu iPhone 12 mini (zamiennik OLED)700 zł
Wymiana ekranu iPhone 12 mini (oryginalny OLED)1000 zł
Wymiana baterii iPhone 12 mini (z BMS)400 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 12 mini550 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 12 mini600 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 12 mini350 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 12 mini100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 12 mini350 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 12 miniod 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 12 Pro - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 12 Pro800 zł
Wymiana ekranu iPhone 12 Pro (zamiennik)850 zł
Wymiana ekranu iPhone 12 Pro (oryginalny)1200 zł
Wymiana baterii iPhone 12 Pro (z BMS)400 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 12 Pro550 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 12 Pro600 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 12 Pro350 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 12 Pro100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 12 Pro350 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 12 Prood 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 12 Pro Max - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max900 zł
Wymiana ekranu iPhone 12 Pro Max (zamiennik)950 zł
Wymiana ekranu iPhone 12 Pro Max (oryginalny)1400 zł
Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max (z BMS)450 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 12 Pro Max600 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 12 Pro Max600 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 12 Pro Max400 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 12 Pro Max100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 12 Pro Max450 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 12 Pro Maxod 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 13 - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 13- zł
Wymiana ekranu iPhone 13 (oryginalny)2000 zł
Wymiana baterii iPhone 13 (z BMS)480 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 13650 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 13700 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 13450 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 13100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 13500 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 13od 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 13 mini - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 13 mini750 zł
Wymiana ekranu iPhone 13 mini (zamiennik OLED)800 zł
Wymiana ekranu iPhone 13 mini (oryginalny OLED)1200 zł
Wymiana baterii iPhone 13 mini (z BMS)400 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 13 mini600 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 13 mini700 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 13 mini500 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 13 mini100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 13 mini400 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 13 miniod 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 13 Pro - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 13 Pro- zł
Wymiana ekranu iPhone 13 Pro (oryginalny)2000 zł
Wymiana ekranu iPhone 13 Pro (zamiennik OLED)- zł
Wymiana baterii iPhone 13 Pro (z BMS)500 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 13 Pro650 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 13 Pro700 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 13 Pro500 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 13 Pro100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 13 Pro550 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 13 Prood 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 13 Pro Max - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max- zł
Wymiana ekranu iPhone 13 Pro Max (oryginalny)2300 zł
Wymiana ekranu iPhone 13 Pro Max (zamiennik) OLED- zł
Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max ( z BMS)500 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 13 Pro Max650 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 13 Pro Max700 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 13 Pro Max500 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 13 Pro Max100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 13 Pro Max550 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 13 Pro Maxod 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 14 - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 14- zł
Wymiana ekranu iPhone 14- zł
Wymiana baterii iPhone 14 (z BMS)550 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 14850 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 141000 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 14550 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 14100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 14500 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 14od 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 14 Plus - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 14 Plus- zł
Wymiana ekranu iPhone 14 Plus- zł
Wymiana baterii iPhone 14 Plus (z BMS)550 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 14 Plus900 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 14 Plus1000 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 14 Plus550 zł
Wgranie oprogramowaniaiPhone 14 Plus100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 14 Plus600 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 14 Plusod 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 14 Pro - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 14 Pro- zł
Wymiana ekranu iPhone 14 Pro- zł
Wymiana baterii iPhone 14 Pro (z BMS)600 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 14 Pro900 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 14 Pro1000 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 14 Pro550 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 14 Pro100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 14 Pro600 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 14 Prood 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 14 Pro Max - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max- zł
Wymiana ekranu iPhone 14 Pro Max- zł
Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max (z BMS)600 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone 14 Pro Max950 zł
Naprawa Face ID / Usterka Dot Projector iPhone 14 Pro Max1000 zł
Wymiana górnego głośnika iPhone 14 Pro Max550 zł
Wgranie oprogramowania iPhone 14 Pro Max100 zł
Wymiana portu lightning iPhone 14 Pro Max650 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 14 Pro Maxod 150 zł
Serwis i naprawa iPhone 15 - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
--
Serwis i naprawa iPhone 15 Plus - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
--
Serwis i naprawa iPhone 15 Pro - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
--
Serwis i naprawa iPhone 15 Pro Max (Ultra) - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
--
Serwis i naprawa iPhone SE 2020 - Poznań
Usługa SerwisowaCena naprawy
Wymiana szybki iPhone SE 2020200 zł
Wymiana ekranu iPhone SE 2020270 zł
Wymiana baterii iPhone SE 2020 (z BMS)250 zł
Wymiana tylnej klapki iPhone SE 2020300 zł
Naprawa Touch IC iPhone SE 2020400 zł
Naprawa Audio IC iPhone SE 2020400 zł
Naprawa układu ładowania U2 iPhone SE 2020400 zł
Naprawa modułu Baseband iPhone SE 2020400 zł
Naprawa układu wifi / BT iPhone SE 2020400 zł
Wymiana przycisku Power iPhone SE 2020170 zł
Wymiana przycisku HOME iPhone SE 2020170 zł
Wymiana górnego / dolnego głośnika iPhone SE 2020170 zł
Wgranie oprogramowania iPhone SE 2020100 zł
Wgranie oprogramowania iPhone SE 2020100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone SE 2020od 150 zł
Wymiana portu lightning iPhone SE 2020200 zł

Ceny wahają się i są zależne od modelu telefonu. Sprawdź dokładny koszt naprawy w przypadku wybranych modeli Apple lub skorzystaj z możliwości uzyskania bezpłatnej wyceny.

Twój laptop został zalany?
Skontaktuj się z nami!

Jakie są częste usterki w iPhone’ach?

  • Usterka audio: Polega na uszkodzeniu połączeń między układem audio a płytą główną telefonu. Jej objawy to problemy z dźwiękiem podczas rozmów, nagrywania filmów czy korzystania z dyktafonu. Naprawa układu audio IC polega na zdemontowaniu go z płyty, naprawie połączeń pod układem i ponownym zamontowaniu.
  • Usterka Face ID: Często powiązana jest z innymi problemami. Oprócz odblokowywania ekranu może nie działać przednia kamera lub nawet głośnik rozmów. Możliwe przyczyny to uszkodzony proximity sensor lub Dot Projector.
  • Usterka baterii: Utrata żywotności przez baterię po kilku latach użytkowania to jeden z najczęstszych problemów, z którymi zgłaszają się do nas klienci.
  • Usterka ekranu: Uszkodzony ekran iPhone może być poważnym problemem, który w zależności od rodzaju usterki może wymagać wymiany samej szybki lub całego wyświetlacza, by przywrócić pełną funkcjonalność urządzenia.
  • Usterka aparatu: Aparat to jeden z najważniejszych elementów w telefonach Apple. W przypadku usterki niezbędna jest dokładna diagnostyka, która pozwoli naprawić lub wymienić uszkodzone części, by ponownie możliwe było robienie niesamowitych zdjęć i filmów.
  • Zalanie iPhone’a: Kontakt z wodą może skończyć się uszkodzeniem pojedynczych elementów urządzenia lub nawet doprowadzić do tego, że całkowicie przestanie działać. Naprawienie zalanego telefonu to złożony proces, z którym najlepiej poradzi sobie profesjonalny serwis Apple.

Co zrobić kiedy zepsuje się iPhone? Naprawa – Poznań!

Telefony Apple cenione są za niezrównaną funkcjonalność i stylowy wygląd. Niestety, podobnie jak inne sprzęty elektroniczne, narażone są na różnego rodzaju usterki, zarówno mechaniczne, jak i związane z działaniem poszczególnych funkcji oraz oprogramowania. Zakup nowego urządzenia to spory wydatek, dlatego w przypadku problemów warto zacząć od naprawy.

Doctor Gadget – serwis iPhone – Poznań: Dlaczego warto nam zaufać?

Decydując się na usługi Doctor Gadget – serwis iPhone Poznań zyskujesz wsparcie ekspertów i szybką naprawę, która przedłuży życie Twojego telefonu! Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz — od porad po pełny serwis, w tym specjalistyczne naprawy urządzeń Apple.

Najczęściej zadawane pytania

Co zrobić przed oddaniem iPhone'a do serwisu?

Przed oddaniem iPhone’a do naprawy zalecamy wykonanie kopii zapasowej zgromadzonych na nim plików i informacji, a dla bezpieczeństwa swoich danych również usunięcie kart płatniczych z aplikacji oraz wyłączenie usługi Apple Cash.

Poza tymi czynnościami skorzystanie z usługi serwisowej nie wymaga od klienta specjalnego przygotowania telefonu. Wystarczy zostawić urządzenie w naszym serwisie Apple w Poznaniu, a nasi specjaliści zajmą się jego naprawą.

Jak mogę umówić się na naprawę iPhone’a?

Na naprawę lub diagnozę urządzenia w Doctor Gadget – serwis Apple Poznań możesz umówić się telefonicznie, mailowo lub korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Czy mogę przynieść telefon bez wcześniejszego umówienia się?

Tak, klienci mogą przynieść do nas swoje urządzenia również bez umawiania się — nasz serwis iPhone Poznań jest otwarty od poniedziałku do piątku. Warto jednak pamiętać, że bez wcześniejszego umówienia się możemy nie być w stanie zająć się diagnozą usterki lub jej naprawą od ręki.

Ile czasu zajmuje naprawa ekranu iPhone’a?

Na wymianę wyświetlacza nasz serwis telefonów nie potrzebuje dużo czasu, z reguły urządzenie jest gotowe do odbioru już po ok. 1 godzinie.

Czy oferujecie naprawy tego samego dnia?

Duże doświadczenie i dostępność części sprawiają, że nasz serwis Apple większość nieskomplikowanych napraw może wykonać bardzo szybko. Urządzenie często gotowe jest do odbioru już w ciągu 24h, a nawet tego samego dnia. Oczywiście wiele zależy od rodzaju i zaawansowania usterki. Czas niezbędny na naprawę danego telefonu podamy po przeprowadzeniu jego diagnostyki.

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone?

Cena nowej baterii wraz z wymianą w Doctor Gadget – serwis Apple Poznań uzależniona jest od modelu telefonu i wynosi między 100 zł a 400 zł.

Co zrobić, jeśli mój iPhone się nie włącza?

Kiedy pojawią się problemy z włączeniem pomóc może hard reset urządzenia. Jeśli nadal się nie uruchamia, ładuj telefon przez godzinę i podejmij kolejną próbę. Brak efektów może oznaczać usterkę, która będzie wymagała pomocy specjalisty — w takiej sytuacji profesjonalne wsparcie zapewnia nasz serwis Apple Poznań.

Czy można naprawić iPhone'a uszkodzonego przez wodę?

Usługi, jakie oferuje nasz serwis Apple, obejmują również naprawę zalanego iPhone’a. Warto jednak mieć na uwadze to, że możliwość przywrócenia sprawności urządzenia uzależniona jest od stopnia i rodzaju uszkodzenia. Jeśli Twój telefon zostanie uszkodzony po kontakcie z wodą, nasi specjaliści zdiagnozują problem, ocenią jego zakres i koszt naprawy.

Czy używacie oryginalnych części Apple do napraw?

Tak, nasz serwis Apple wykorzystuje oryginalne części od sprawdzonych dostawców, by zagwarantować najwyższą jakość i trwałość naprawianych urządzeń.

Co to BMS w iPhone?

BMS, czyli Battery Management System, to inteligentny układ zarządzania baterią w Twoim iPhonie. Dba on o to, żeby bateria działała optymalnie i bezpiecznie, kontrolując takie parametry jak:

 • Poziom naładowania: BMS monitoruje poziom naładowania baterii i informuje Cię, kiedy jest czas na ładowanie.
 • Prąd ładowania: BMS dobiera odpowiedni prąd ładowania, aby bateria ładowała się szybko i bezpiecznie.
 • Temperatura: BMS kontroluje temperaturę baterii, aby zapobiegać przegrzaniu i uszkodzeniom.
 • Stan baterii: BMS śledzi stan baterii i informuje system operacyjny o jej rzeczywistej pojemności.

Dzięki BMS Twój iPhone korzysta z baterii jak najdłużej i w sposób jak najbardziej efektywny.