Strona główna » Naprawa laptopów

Serwis laptopów Poznań

W Doctor Gadget zajmujemy się naprawą używanych laptopów i komputerów, a także zapewniamy usługi serwisowe pomagające w przedłużeniu sprawnego działania sprzętu. W 99% przypadków jesteśmy w stanie naprawić usterkę! Serwisujemy laptopy wszystkich producentów, w tym APPLE, SAMSUNG, HP, DELL, LENOVO, ASUS, XIAOMI, MSI i ACER.

Wybierając nasz serwis komputerów w Poznaniu, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo, konkurencyjne ceny, naprawy objęte gwarancją i szybką realizację usługi bez ukrytych kosztów. Skontaktuj się z nami, by uzyskać bezpłatną wycenę!

Profesjonalny serwis laptopów – Poznań – Doctor Gadget

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych, takie jak wymiana podzespołów, czyszczenie, odzyskiwanie danych, wymiana matryc, klawiatury, obudowy, reballing BGA czy wymiana dysku w laptopie. Poznań — serwis komputerowy Doctor Gadget to zespół doświadczonych specjalistów, którzy poradzą sobie zarówno ze standardowymi zabiegami pozwalającymi na poprawę działania sprzętu, jak i bardziej zaawansowanymi usterkami.

Gwarancja na naprawę komputera / laptopa

Doctor Gadget to najlepszy wybór dla osób, które interesuje skuteczna, ale też szybka naprawa komputerów w Poznaniu. Najczęściej naprawa laptopów nie trwa u nas dłużej niż 24h — warto jednak pamiętać, że w bardziej skomplikowanych przypadkach może zająć dłużej. O szacowanym czasie naprawy informujemy na miejscu po wykonaniu darmowej diagnozy sprzętu. Nasze usługi objęte są gwarancją od 6 do 12 miesięcy — jeśli w tym czasie problem powróci, np. nastąpi awaria naprawianego przez nas podzespołu, usterka zostanie wyeliminowana za darmo.

Masz problemy z laptopem lub komputerem? Chcesz zadbać o sprawne działanie kupionego z drugiej ręki sprzętu? Odwiedź Doctor Gadget — serwis laptopów Poznań! Zadbamy o zdiagnozowanie i naprawę Twojego urządzenia — zajmujemy się naprawą laptopów, komputerów, tabletów i telefonów.

Serwis laptopów i komputerów stacjonarnych oraz usługi informatyczne w Doctor Gadget obejmują m.in.:

System operacyjny: instalacja i reinstalacja

Wymiana matrycy w laptopie

Wymiana klawiatury w laptopie

Wymiana baterii w laptopie

Wymiana gniazda ładowania w laptopie

Wymiana zawiasów od obudowy w laptopie

Wymiana wiatraków w laptopie

Laptop – wymiana obudowy

Czyszczenie układu chłodzenia w laptopie

Czyszczenie laptopa po zalaniu

Odzyskiwanie danych z laptopa

Rozbudowa komputera

Naprawa notebooków

Naprawa ultrabooków

Diagnoza płyty głównej

Klonowanie systemu

Wymiana dysku (HDD, SSD, NVME)

Czyszczenie laptopów i komputerów

Serwis laptopów – Poznań: Jakie laptopy naprawiamy?

Serwis laptopów Asus

Cechą charakterystyczną laptopów tej tajwańskiej firmy jest przede wszystkim wysoka jakość, dzięki czemu cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów z całego świata. Choć ich wygląd zewnętrzny nie wyróżnia się za bardzo na tle laptopów od innych producentów, urządzenia od Asusa wyposażone są często w lepsze, bardziej wydajne podzespoły. Niestety usterek nie zawsze da się uniknąć, a kiedy już się pojawią najlepiej wybrać Doctor Gadget — serwis laptopów Poznań!

Naprawa laptopów Acer

Tajwańska firma Acer to piąty co do wielkości producent komputerów osobistych na świecie, co najlepiej świadczy o popularności jej urządzeń. W ofercie znajduje się duży wybór laptopów zarówno do codziennego użytku w stosunkowo niskiej cenie, jak i tych dla zaawansowanych graczy, którzy potrzebują wysoce wydajnego sprzętu. Doctor Gadget — serwis komputerowy w Poznaniu ma duże doświadczenie w naprawach uszkodzeń softwarowych i hardwarowych urządzeń tego producenta.

Serwis Apple MacBook

Choć tak jak inne urządzenia Apple, MacBooki charakteryzują się dość wysoką ceną, cieszą się dużą popularnością. Przyczynia się do tego bardzo dobra żywotność i fakt, że usterki niespowodowane złym użytkowaniem występują rzadko. W dodatku w porównaniu do laptopów innych producentów zdecydowanie wolniej tracą na wartości. Jeśli konieczna jest naprawa MacBooka w Poznaniu, Doctor Gadget to najlepszy wybór! Naprawiamy MacBooki po zalaniach, upadkach, niedziałające klawiatury, gniazda ładowania, uszkodzone matryce i wiele innych.

Naprawa laptopów Dell

Klienci tej amerykańskiej marki cenią w niej atrakcyjne wzornictwo laptopów, szczególnie zaczynając od Dell XPS 13 po XPS 15 oraz komputerów do gier firmy Alienware. Firma Dell oferuje kilka linii laptopów dla klientów biznesowych, dla graczy oraz do użytku codziennego, a także dobrą gwarancję fabryczną z dużą liczbą opcji. Jeśli jednak Twój komputer nie jest już objęty gwarancją lub uszkodzenie spowodowane jest nieprawidłowym użytkowaniem laptopa — zgłoś się do serwisu laptopów Doctor Gadget w Poznaniu!

Naprawa laptopów Lenovo

Chińska firma Lenovo jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów sprzętu komputerowego na świecie. Słynie przede wszystkim z rewelacyjnej serii biznesowych notebooków ThinkPad czy serii IdeaPad, ale oferuje też np. wysoce wydajne notebooki dla graczy i dla zastosowań multimedialnych. Wśród najczęstszych problemów z tymi laptopami są te dotyczące dysku i napędu odtwarzającego płyty, ale zdarzyć mogą się też inne usterki. Nasz serwis laptopów w Poznaniu poradzi sobie z nimi bez problemu!

Naprawa laptopów Sony

Choć japońska firma Sony zaprzestała produkcji laptopów, wielu użytkowników nadal korzysta z jej sprzętu. To szczególnie modele z linii laptopów Sony Vaio, które cieszyły się dużą popularnością ze względu na atrakcyjny design i styl. Były to urządzenia z wyższej półki cenowej, ale niestety ich wydajność nie była najlepsza i wiele osób oceniało je negatywnie. Jeśli jednak zależy Ci, aby uratować laptop marki Sony, kompleksowa naprawa laptopów Poznań w Doctor Gadget to najlepszy wybór!

Reinstalacja systemu Windows w laptopie

Naprawa laptopów MSI

Nie od dziś wiadomo, że oferta tego producenta to najbardziej zaawansowane i najmocniejsze sprzęty dla wymagających graczy. Bardzo wysoka wydajność to cecha charakterystyczna laptopów tej marki. Ich ceny nie są niskie, dlatego jakakolwiek usterka uniemożliwiająca 100% satysfakcję z grania na najwyższym poziomie jest uciążliwa. W takiej sytuacji wybierz Doctor Gadget — naprawa komputerów Poznań. Nasze usługi obejmują czyszczenie układu chłodzenia, wymianę matrycy, reballing układu BGA i wiele więcej.

Twój laptop został zalany?
Skontaktuj się z nami!

Naprawa laptopów Poznań – Cennik usług

DIAGNOZA
GRATIS
Instalacja systemu operacyjnego w laptopie
80 zł
Wymiana matrycy w laptopie
80 zł + cena matrycy*
Wymiana klawiatury w laptopie
80 zł + cena klawiatury*
Wymiana baterii w laptopie
50 zł + cena baterii*
Wymiana gniazda ładowania w laptopie
120-200 zł*
Wymiana zawiasów w laptopie
80 zł + cena zawiasów*
Wymiana wiatraków w laptopie
80 zł + cena wiatraków*
Wymiana obudowy w laptopie
od 80 zł + cena części
Czyszczenie układu chłodzenia
100 zł
Czyszczenie po zalaniu/Czyszczenie po zalaniu Apple Macbook
100/150 zł
* ceny różnią się od modelu laptopa

Serwis Laptopów – Poznań: Jakie usługi oferujemy w Doctor Gadget?

Doctor Gadget to serwis komputerów w Poznaniu z wieloletnim doświadczeniem w naprawianiu laptopów i komputerów. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i dobrej znajomości urządzeń wszystkich działających na rynku producentów jesteśmy w stanie sprostać wszelkim potrzebom naszych klientów. Nasze usługi obejmują:

   • Serwis laptopów: Nasz zespół specjalistów jest w stanie naprawić laptopy wszystkich producentów: od popularnych modeli Apple, Samsung, HP, po mniej znane marki, takie jak Xiaomi czy MSI. Wspieramy naszych klientów w przypadku usterek zarówno sprzętowych, jak i oprogramowania.
   • Serwis komputerów PC: Nasze usługi serwisowe obejmują również naprawę komputerów stacjonarnych. Diagnozujemy i naprawiamy wszelkie problemy związane z komputerami, wymieniamy podzespoły i oferujemy wsparcie techniczne.
   • Darmowa diagnostyka: Serwis komputerowy Doctor Gadget zapewnia darmową diagnostykę urządzenia. Nasz wykwalifikowany personel dokładnie zdiagnozuje komputer, by wykryć źródło problemu i przedstawi możliwe rozwiązania, a także szacowany czas i koszt niezbędnych napraw.
   • Gwarancja na naprawę: Jesteśmy pewni jakości naszej pracy, dlatego oferujemy gwarancję od 6 do 12 miesięcy na nasze usługi naprawcze. Jeśli usterka powróci w czasie okresu gwarancyjnego, naprawimy ją za darmo.
   • Usługi informatyczne: Nasz serwis komputerowy w Poznaniu świadczy również usługi informatyczne, takie jak formatowanie dysku, instalacja i reinstalacja systemu operacyjnego, odzyskiwanie danych, czyszczenie układu chłodzenia i wiele innych.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej naprawy laptopa, czy też kompleksowej obsługi informatycznej, jesteśmy gotowi pomóc. Nasz serwis laptopów Poznań — Doctor Gadget to miejsce, w którym znajdziesz rozwiązania dla swoich urządzeń.

Umów się na bezpłatną diagnozę w serwisie Doctor Gadget

Skorzystaj z naszej darmowej diagnozy wstępnej, aby poznać przyczynę problemu Twojego sprzętu.

Zadzwoń do serwisu

Jakie są najczęstsze usterki w laptopach?

Laptop, choć jest niezwykle użytecznym i wszechstronnym urządzeniem, może ulegać różnym awariom. Oto kilka przykładów najczęstszych usterek, z którymi mogą się spotkać użytkownicy:

   • Problemy z zasilaniem: Często spotykaną usterką jest problem z ładowaniem laptopa. Może być spowodowany np. uszkodzeniem ładowarki, gniazda zasilania lub samej baterii.
   • Uszkodzenie matrycy: Pęknięta lub niesprawna matryca to kolejny częsty problem, który może wynikać m.in. z upadku, uderzenia lub wad fabrycznych.
   • Przegrzewanie się: Nadmierne nagrzewanie się laptopa może prowadzić do jego wyłączania się lub uszkodzenia podzespołów. Często jest to spowodowane kurzem w układzie chłodzenia lub starą pastą termoprzewodzącą, dlatego warto zadbać o regularne czyszczenie urządzenia, by zabezpieczyć laptop przed tym problemem.
   • Uszkodzenia klawiatury: Problemy z klawiaturą mogą wynikać z uszkodzeń mechanicznych, ale często przyczyną jest nagromadzony kurz lub inne zabrudzenia — w takim przypadku dokładne czyszczenie powinno przywrócić jej sprawność.
   • Problemy z systemem operacyjnym: Błędy systemowe, wirusy czy przestarzałe oprogramowanie mogą powodować problemy z uruchamianiem laptopa lub jego działaniem. Warto dbać o regularne aktualizowanie i konserwację systemu, by zmniejszyć ryzyko takich sytuacji.
   • Awaria dysku twardego: Problemy z dyskiem twardym mogą mieć różne przyczyny — może dojść do nich w wyniku uszkodzeń mechanicznych, ale też na skutek intensywnej eksploatacji sprzętu. To szczególnie uciążliwa usterka, ponieważ może prowadzić do utraty danych. W takiej sytuacji pomóc może usługa odzyskiwania danych świadczona przez nasz serwis laptopów w Poznaniu.
   • Zalany laptop: Wystarczy chwila nieuwagi, potrącenie szklanki z napojem czy niespodziewany deszcz, gdy zostawiliśmy laptopa przy otwartym oknie, by doprowadzić do zalania urządzenia. Szybkie działanie może pomóc uratować komputer — najważniejsze jest niezwłoczne odłączenie zasilania i usunięcie baterii. Konieczne będzie też dokładne osuszenie i czyszczenie, a dla zwiększenia szansy na powrót laptopa do pełnej sprawności warto oddać go w ręce specjalistów z naszego serwisu laptopów w Poznaniu.

Profesjonalny serwis komputerowy Poznań: Sprzęt i zespół Doctor Gadget

W Doctor Gadget znajdziesz najlepszych specjalistów od naprawy komputerów w Poznaniu! Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie laptopów i komputerów oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu, dlatego niezależnie od problemu, możesz być pewien, że zostanie on skutecznie rozwiązany.

Naprawa laptopów w Poznaniu z konkurencyjnymi cenami

Dzięki hurtowym zamówieniom podzespołów do laptopów od renomowanych producentów, udało nam się wynegocjować atrakcyjne ceny jednostkowe. To z kolei przekłada się na oszczędności dla naszych klientów, którzy zyskują też na wykonywanej przez naszych specjalistów dokładnej i darmowej diagnozie urządzenia wraz z wyceną. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są dostępne dla każdego portfela!

Doctor Gadget – Poznań – serwis laptopów w dogodnej lokalizacji

Naprawa laptopów Poznań — tylko w Doctor Gadget! Mieścimy się w samym centrum Poznania, dzięki czemu dojazd jest wyjątkowo prosty i wygodny! Zapraszamy do nas na ul. Nowina 14h.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Serwis laptopów – Poznań: Dlaczego warto wybrać Doctor Gadget?

Poszukujesz profesjonalnego serwisu komputerowego w Poznaniu, który zapewni kompleksową opiekę nad Twoim sprzętem? W Doctor Gadget możesz liczyć na fachową pomoc w naprawie laptopów i komputerów. Dlaczego warto powierzyć nam naprawę swojego urządzenia?

   • Szybki serwis laptopów w Poznaniu: Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie szybkie przywrócenie sprawnego działania laptopa. Dlatego staramy się, aby większość napraw trwała nie dłużej niż 24 godziny.
   • Naprawa laptopów wszystkich marek w Poznaniu: Serwisujemy laptopy zarówno od najpopularniejszych producentów, jak i tych mniej znanych. Niezależnie od marki czy modelu Twojego komputera, nasze usługi naprawy laptopów w Poznaniu pomogą Ci przywrócić sprawne działanie sprzętu.
   • Szeroki zakres usług: Na bieżąco szkolimy też naszych specjalistów, by ich umiejętności i wiedza były na jak najwyższym poziomie — w ten sposób stale się rozwijamy, a nasz serwis komputerowy Poznań oferuje coraz szerszy zakres usług, które obejmują m.in. czyszczenie sprzętu, wymianę części, odzyskiwanie danych i rozwiązywanie problemów z systemem operacyjnym.
   • Nowoczesny sprzęt: Korzystamy z nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie uporać się również ze skomplikowanymi usterkami, jak naprawy płyt głównych po zalaniach czy przepaleniach.
   • Konkurencyjne ceny: Doskonale rozumiemy, że naprawa laptopów ma sens tylko wtedy, kiedy jest opłacalna — nikt nie chce płacić za wymianę części więcej niż za nowy komputer. Dlatego dbamy o to, by oferować przystępne i konkurencyjne ceny. Staramy się proponować naprawę uszkodzonych elementów zamiast ich wymiany, co pozwala naszym klientom sporo zaoszczędzić.

Doctor Gadget to indywidualne podejście do klienta i naprawa komputerów w Poznaniu w najlepszej cenie! Gwarantujemy, że odwiedzając nas, wyjdziesz zadowolony nie tylko z jakości usług, ale też ich kosztów.

Najczęściej zadawane pytania

 

Jak umówić się na naprawę laptopa w Doctor Gadget w Poznaniu?

W naszym serwisie laptopów w Poznaniu możesz umówić się na diagnozę lub naprawę komputera z wyprzedzeniem — zrobisz to telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Czy mogę przynieść laptop do naprawy bez umawiania się?

Tak, nasz serwis laptopów w Poznaniu jest otwarty dla klientów od poniedziałku do piątku i wcześniejsze umawianie się nie jest wymagane. Warto jednak pamiętać, że nawet w przypadku prostych napraw, które mogłyby być wykonane od ręki, możliwość ich przeprowadzenia będzie uzależniona od aktualnego obłożenia serwisu. Umówienie się pozwala uniknąć ewentualnych kolejek i gwarantuje szybsze załatwienie sprawy.

Ile może kosztować naprawa laptopa?

Koszt naprawy laptopa zależy od rodzaju uszkodzenia i modelu urządzenia, ponieważ wpływa to na ceny części zamiennych. W Doctor Gadget zawsze przeprowadzamy najpierw darmową diagnozę, po której przedstawiamy klientowi zalecany zakres napraw laptopa oraz wycenę. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Jak przygotować laptopa do naprawy w serwisie komputerowym?

Przed oddaniem komputera do serwisu warto przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo swioch danych. Można zrobić to poprzez usunięcie zapisanych na urządzeniu haseł, informacji prywatnych i związanych z bankowością, a także stworzenie kopii zapasowych wszystkich istotnych plików czy dokumentów. Przydatne może być też znalezienie kluczy licencyjnych do zainstalowanego na laptopie oprogramowania.

Ile kosztuje sprawdzenie komputera w serwisie Doctor Gadget w Poznaniu?

W serwisie komputerów Doctor Gadget w Poznaniu diagnoza urządzenia jest zawsze darmowa.

Czy opłaca się naprawiać stary laptop?

Naprawa starego laptopa może być opłacalna, jeśli koszt naprawy nie przewyższa wartości urządzenia. Warto również rozważyć, czy laptop po naprawie będzie w stanie spełniać Twoje wymagania. Czasem lepszym rozwiązaniem może być zakup nowego urządzenia, zwłaszcza jeśli stary laptop jest bardzo zużyty.

Ile kosztuje czyszczenie laptopa?

Czyszczenie układu chłodzenia laptopa w naszym serwisie kosztuje 100 zł. Regularne czyszczenie, nawet co roku lub częściej w przypadku intensywnego użytkowania, może znacząco przedłużyć żywotność laptopa i poprawić jego wydajność.

Czy oddanie komputera do serwisu jest bezpieczne?

Wybierając profesjonalny i godny zaufania serwis laptopów, jak Doctor Gadget w Poznaniu, możesz oddać swój komputer bez żadnego ryzyka. Nasi specjaliści zadbają o przeprowadzenie niezbędnych napraw i zwrócą Ci go w stanie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowym zabezpieczeniem jest fakt, że nasze usługi objęte są gwarancją – jeśli usterka wymienianej części wróci w okresie gwarancyjnym, naprawimy ją bezpłatnie.