Cennik Naprawa laptopów Poznań

Naprawa laptopów Poznań

Naprawa laptopów Poznań w Serwisie Doctor Gadget – serwisujemy sprzęty wszystkich producentów. Szczególnie popularnych marek takich jak APPLE, SAMSUNG, HP, DELL, LENOVO, ASUS jak również mniej popularnych XIAOMI, MSI, ACER.

Najczęściej naprawa laptopów nie trwa u nas dłużej niż 24h, oczywiście zdarzają się bardziej skomplikowane przypadki – wtedy informujemy o tym klienta na miejscu. Diagnoza usterki w naszym serwisie jest zawsze darmowa, ponadto naprawa laptopów objęta jest gwarancją od 6 do 12 miesięcy. Jeśli w tym czasie w laptopie klienta nastąpi awaria tego samego podzespołu, który był naprawiany u Doctora Gadgeta wtedy usterka zostanie wyeliminowana za darmo.

Pamiętaj jeśli naprawa laptopów Poznań – tylko u Doctora Gadgeta!

Ceny u Doctora Gadgeta

Dbamy o to, by nasze ceny były jednymi z najniższych na rynku. Z uwagi na hurtowe zamówienia podzespołów do laptopów od konkretnych producentów, wynegocjowaliśmy niższe ceny jednostkowe, zatem oznacza to oszczędność również dla naszych klientów. Jak również zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem, aby zobaczyli Państwo, że naprawa laptopów w naszym serwisie komputerowym jest na prawdę tania. Jesteśmy dumni kiedy nasze usługi są w zasięgu każdego portfela!

Cennik dotyczy ogólnych napraw komputera,  tak że jesteśmy do dyspozycji aby podać orientalne kwoty podczas rozmowy telefonicznej lub wizyty w Serwisie Doctor Gadget. Jednak dokładniejsze kwoty jesteśmy w stanie podać po dokładnej diagnozie, która jest bezpłatna. Do tego rezygnacja z naprawy możliwa jest po otrzymaniu diagnozy, zatem nie ponoszą Państwo żadnych opłat za naszą pracę.

Nasz sprzęt i zespół

Posiadamy najnowszy, specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu naprawa laptopów i komputerów w Serwisie Doctor Gadget obejmuje również naprawy płyt głównych po zalaniach, czy przepaleniach. Poza tym rzadko proponujemy wymianę płyty głównej na nową, dzięki czemu klient oszczędza sporo pieniędzy.

Naprawa laptopów Poznań u Doctora Gadgeta wykonywana jest na poziomie poszczególnych elementów płyt głównych. Do tego wymieniamy układy BGA oraz wykonujemy ich reballing, czyli przelutowanie. Na bieżąco szkolimy nasz zespół, aby jego umiejętności i doświadczenie były na jak najwyższym poziomie. Obsługa klienta jest dla Nas sprawą najważniejszą, dlatego zawsze staramy obsłużyć klienta na najwyższym poziomie. Ponad to chętnie przyjmujemy praktykantów aby mogli doszkalać się i rozwijać w naszym Serwisie.

Lokalizacja

Naprawa laptopów Poznań – tylko u Doctora Gadgeta! 😉 Mieścimy się w samym centrum, dojazd jest wyjątkowo wygodny, zapraszamy do nas na ulicę Święty Wojciech 25. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Naprawa laptopów Poznań w naszym serwisie obejmuje urządzenia od wszystkich producentów!!

Zalany laptop?
Albo straciłeś dane?
Lub nie uruchamia się system?
Do tego uszkodzona matryca?
Bądź niedziałająca klawiatura?

Naprawa laptopów Poznań w 24h!
Darmowa diagnoza!
Gwarancja na naprawę!

klawiatura laptopa - naprawa laptopów Poznań
WYMIANA GNIAZDA USB

Naprawa laptopów Poznań w naszym serwisie obejmuje:

CZYSZCZENIE UKŁADU CHŁODZENIA

REINSTALACJA SYSTEMU OPERACYJNEGO Windows, macOS

WYMIANA GNIAZDA ZASILANIA

INSTALACJA STEROWNIKÓW

WYMIANA GNIAZDA USB

WYMIANA PROCESORA

WYCZYSZCZENIE UKŁADU CHŁODZENIA

WYMIANA MATRYC

WYMIANA ZAWIASÓW

NAPRAWA PO ZALANIU

WYMIANA OBUDOWY

WYMIANA KLAWIATURY

ODZYSKIWANIE DANYCH

WYMIANA DYSKU HDD

WYMIANA DYSKU SSD

SKŁADANIE PC POD ZAMÓWIENIE

KONFIGUROWANIE LAPTOPA/KOMPUTERA

NAPRAWA ZASILACZA

WYMIANA/NAPRAWA UKŁADU GRAFICZNEGO

i wiele innych

Naprawa laptopów

Asus

Laptopy tajwańskiej firmy cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów z całego świata. Ponieważ cechą charakterystyczną tych urządzeń jest przede wszystkim ich wysoka jakość. Natomiast wygląd zewnętrzny nie wyróżnia się za bardzo na tle laptopów od innych producentów, ponad to urządzenia od Asusa wyposażone są często w lepsze, bardziej wydajne podzespoły. Niestety usterek nie da się uniknąć w żadnym urządzeniu. Naprawa laptopów Poznań - tylko u Doctora Gadgeta! Nasz serwis naprawia urządzenia od tego producenta, diagnostyka jest darmowa natomiast na naprawy zawsze wystawiamy gwarancje.

Otwórz:
CENNIK
Naprawa laptopów

Acer

Piąty co do wielkości tajwański producent komputerów osobistych na świecie ma rzeszę swoich zwolenników. W szczególności można znaleźć laptopy do codziennego użytku w stosunkowo niskiej cenie jak również te przeznaczone dla zaawansowanych graczy, którzy potrzebują urządzenia wysoce wydajnego. Uszkodzenia softwarowe jak i hardwarowe nie są dla nas żadnym problemem. Naprawa laptopów Poznań - tylko u Doctora Gadgeta! Wymieniamy matryce, klawiatury, obudowy, przeprowadzamy reballing BGA i wiele innych. Diagnoza w naszym serwisie jest zawsze darmowa, oprócz tego każda naprawa objęta jest gwarancją.

Otwórz:
CENNIK
Naprawa laptopów

Apple

Tak jak inne urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka, MacBooki charakteryzują się dość wysoką ceną. Zdaniem niektórych - zbyt wysoką. Jednak firma Apple przyzwyczaiła nas jednak do takiej polityki cenowej, ale możemy być pewni, że decydując się na ich sprzęt nie będziemy narzekać. Szczególnie w porównaniu do innych producentów, urządzenia te zdecydowanie wolniej tracą na swojej wartości, ich żywotność jest bardzo dobra. Natomiast usterki niespowodowane złym użytkowaniem występują rzadko. Naprawa laptopów Poznań - tylko u Doctora Gadgeta! Naprawiamy MacBooki po zalaniach, upadkach, niedziałające klawiatury, gniazda ładowania, uszkodzone matryce i wiele innych. Zatem zapraszamy do naszego serwisu!

Otwórz:
CENNIK
Naprawa laptopów

Dell

Amerykańska korporacja produkująca komputery istnieje na rynku od 1984r. Klienci tej marki cenią w niej bardzo atrakcyjne wzornictwo laptopów szczególnie zaczynając od Dell XPS 13 po XPS 15 oraz komputery do gier firmy Alienware. Poza tym oferują kilka linii laptopów dla klientów biznesowych, dla graczy a także do użytku codziennego. Firma Dell oferuję dobrą gwarancję fabryczną z dużą ilością opcji. Jeśli jednak Twój laptop nie jest już objęty gwarancją lub uszkodzenie spowodowane jest nieprawidłowym użytkowaniem laptopa - zgłoś się do nas! Naprawa laptopów Poznań - tylko u Doctora Gadgeta. Sporządzimy diagnozę problemu za darmo, wycenimy dokładnie naprawę, a także wystawimy gwarancję od 6 do 12 miesięcy.

Otwórz:
CENNIK
Naprawa laptopów

Lenovo

Ten chiński producent jest jednym z najpotężniejszych i najbardziej znanych na świecie „graczy” w branży sprzętu komputerowego. Przede wszystkim słynie z rewelacyjnej serii biznesowych notebooków ThinkPad. Oferuje jednak znacznie więcej np. wysoce wydajne notebooki dla graczy i dla zastosowań multimedialnych. Jedną z najbardziej znanych seri jest Ideapad. Najczęściej klienci skarżą się na problemy dotyczące dysku i napędu odtwarzającego płyty. Jednak usterek może być znacznie więcej, między innymi przez różne przypadkowe zdarzenia jak zalanie czy upadek laptopa. Naprawa laptopów Poznań - tylko u Doctora Gadgeta! W 99% przypadków jesteśmy w stanie naprawić Twojego laptopa, diagnoza u nas jest zawsze darmowa a naprawa objęta jest gwarancją. Zapraszamy!

Otwórz:
CENNIK
Naprawa laptopów

Sony

Bardzo popularna linia laptopów Sony Vaio została wycofana już z rynku. Japońskie przedsiębiorstwo zaprzestało produkcji laptopów. Jednak rynek nadal jest dość obfity w te właśnie modele. Należały one do urządzeń z wyższej półki cenowej. Sympatię przede wszystkim zaskarbiły sobie u kobiet, które cenią w nich design i styl. Niestety ich wydajność nie była najlepsza i duża ilość użytkowników negatywnie oceniała ten produkt. Jeśli jednak zależy Ci aby uratować swój sprzęt, zapraszamy do nas. Naprawa laptopów Poznań - tylko u Doctora Gadgeta. Wymieniamy matryce, klawiatury, zawiasy, obudowy, czyścimy układy chłodzenia, dokonujemy reballingu układów BGA i wiele wiele innych usług na które zawszę wystawiamy gwarancję, a diagnoza usterki jest darmowa.

Otwórz:
CENNIK
Naprawa laptopów

MSI

Nie od dziś wiadomo, że ze stajni tego producenta wychodzą najbardziej zaawansowane i najmocniejsze sprzęty dedykowane dla wymagających graczy. Bardzo wysoka wydajność to cecha charakterystyczna w laptopach tej marki. Ceny takich urządzeń nie są niskie, dlatego jakakolwiek usterka uniemożliwiająca 100% satysfakcję z grania na najwyższym poziomie jest uciążliwa. Naprawa laptopów Poznań - tylko u Doctora Gadgeta. Czyszczenie układu chłodzenia, wymiana matrycy, reballing układu BGA i wiele wiele innych usług znajdziecie w naszym serwisie. Darmowa diagnoza i gwarancja na naprawę u nas to standard!

Otwórz:
CENNIK
Naprawa laptopów

Samsung

Bardzo chętnie Polacy wybierają laptopy właśnie od tego producenta. Jaka jest tajemnica sukcesu Samsunga? Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Za około 2tys. złotych możemy sprawić sobie laptopa zarówno do prac biurowych, do przeglądania sieci jak i do rozrywki. Naprawiamy w nich wszystko, od uszkodzonych matryc, przegrzewającego i wyłączającego się laptopa, reinstalacje systemu, naprawa układu graficznego, czyszczenie układu chłodzenia i wiele wiele innych. Naprawa laptopów Poznań - tylko u Doctora Gadgeta! Zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę naprawy. Czekamy na Was w centrum Poznania.

Otwórz:
CENNIK
Naprawa laptopów

HP, Siemens, Toshiba, inny pacjent? Naprawimy!

Jeśli posiadasz rzadszy model laptopa, zadzwoń. Wycenimy naprawę i podamy przewidywany czas naprawy.

DIAGNOZA

Naprawa laptopów Poznań - DIAGNOZA GRATIS!

W naszym serwisie nie zapłacisz za diagnozę usterki. Zanim przystąpimy do naprawy laptopa klienta, zawsze informujemy na czym będzie polegać naprawa laptopa i ile będzie kosztować.

CENNIK

Dotyczy wszystkich marek laptopów.

Jesteśmy jednymi z najtańszych na rynku. Sprawdź i odwiedź nas w serwisie! Dzięki hurtowym zamówieniom stać nas na niskie ceny. 😉

Gwarancja

W serwisie Doctora Gadgeta naprawa laptopów objęta jest gwarancją od 3 do 12 msc.

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwa jest naprawa ekspresowa - dodatkowo płatna.

https://doctorgadget.pl/kontakt/
Kontakt
LOKALIZACJA

Naprawa laptopów Poznań - centrum miasta ul. Święty Wojciech 25

Nasz serwis komputerowy mieści się w ścisłym centrum Poznania - sprawdź jak do nas trafić!

Zadzwoń Napisz wiadomość