Doctor Gadget to Serwis Huawei – Poznań

Huawei to nie tylko telefony, choć właśnie z tego urządzenia są najbardziej znani. Huawei produkuje również laptopy, tablety, a także słuchawki, zegarki, głośniki bezprzewodowe oraz power banki. Smartfony są nie tylko bardzo popularne na polskim rynku, ale również konkurują z takimi markami jak Apple, czy Samsung.

Smartfony Huawei są również częstym bywalcem serwisu Doctor Gadget i nie dla tego, że są awaryjne! Niezależnie jakiej marki zawsze dopadają go jakieś usterki, od tych popularniejszych jak zbity wyświetlacz, wyłamane gniazdo czy wymiana baterii. Doctor Gadget to również serwis Huawei – Poznań!

Oficjalny pokaz nowych urządzeń od Huawei

Huawei na ostatniej premierze, która miała miejsce w Barcelonie przedstawił kilka nowych propozycji, poczynając od odświeżonego składanego tabletu. Już niedługo na blogu pojawi się wpis na temat składaka Huawei Mate XS, który jest następcą Huawei Mate X. Na premierze przedstawili również laptopa Matebooka X Pro, a także tablet MediaPad Pro – o czym już wkrótce przeczytacie na blogu.

Na pewno wiecie kto jest ambasadorem marki Huawei w Polsce ? Tak tak, to Robert Lewandowski, którego nikomu przedstawiać nie trzeba.

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:

Kilka słów o nowym Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, 
Wymiana obudowy w telefonie,
Problem z dotykiem w telefonie, 
Pogwarancyjna naprawa telefonów,

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole