Jak pobrać muzykę na iPhone ? Jak sciągnąć muzykę z laptopa na iPhone ?               Jak słuchać muzyki na iPhone ?

Najprostszy, najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób słuchania muzyki na iPhone to aplikacja MUZYKA, czyli Apple Music. Druga opcja to Spotify. Tak tak, obie te aplikacje są płatne. Ile to kosztuje ? Jeśli wykupuje dostęp na jeden telefon kosztuje to 19,99 zł, jednak jeśli wykupicie dostęp dla rodziny, czyli na 6 iPhone to koszt 29,99 zł. Jeśli jesteś studentem to kosztuje to jeszcze mniej, czyli 9,99 zł jeśli spełni się warunki z regulaminu.  Czy drogo czy tanio, ciężko stwierdzić. ważne, że dostęp jest bez ograniczeń i bez reklam. Jest to pierwszy i najprostszy sposób na słuchanie muzyki.

Drugi sposób, droższy, gdyż kupujesz utwory. iTunes Story to miejsce, gdzie można zakupić konkretne utwory i odsłuchiwać je na telefonie.

Oczywiście, posiadając muzykę na laptopie możemy ją zrzucić na telefon i jak to zrobić tłumaczymy w innym poście na blogu. Wtedy muzykę odsłuchujemy za pomocą aplikacji BIBLIOTEKA. Ta usługa jest bezpłatna, po prostu podłączmy telefon do laptopa lub komputera i przez aplikację iTunes przerzucamy muzykę na telefon, dzięki temu możemy jej słuchać bez dostępu do internetu, tak jak w przypadku Apple Music.