Wymiana HDMI Xbox Series X i Xbox Series S to niestety jedna z najczęściej pojawiających się usterek w nowych konsolach Microsoft.

 

Wielu użytkowników nowych konsol ze stajni Microsoft, mowa tu oczywiście o Xbox Series X oraz Xbox series S skarży się na uszkodzenia gniazda HDMI. w naszym serwisie naprawiliśmy już kilkadziesiąt tych Xbox’ów poprzez wymianę portu HDMI na nowe. Niestety jest to problem który jak widać jest najprawdopodobniej wadą fabryczną tych serii konsol. Ponieważ uszkodzenie za każdym razem wygląda praktycznie tak samo. Wyrwane zostają dwa, trzy czasem cztery piny z lewej strony Portu HDMI. Użytkownicy zazwyczaj relacjonują problem tak, że nawet po dosłownie kilkukrotnym podłączeniu i odłączeniu konsoli, w jednym momencie dochodzi do uszkodzenia bez żadnej przypadkowej siły czy wyrwania wtyczki. Na poniższych zdjęciach doskonale widać jak wygląda uszkodzone gniazdo HDMI w Xbox Series X.

przewód z wtyczką HDMI

Jeśli jesteś użytkownikiem konsoli Xbox Series i doświadczyłeś usterki uszkodzonego gniazda HDMI to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do naszego serwisu na naprawę. Polega ona na wymianie uszkodzonego gniazda HDMI na nowe pozbawione wady fabrycznej. Przy okazji proponujemy od razu wymianę past termoprzewodzących procesora. Powodem jest to, że każda konsola Xbox series ktorą otwieraliśmy miała zaschnięte pasty. To temat na osobny wpis znajdujący się tutaj. Jak więc widać, nowa potężna konsola od Microsoft nie jest pozbawiona wad. Jednak po ich wyeliminowaniu będziecie się długo cieszyć sprawnym i naprawdę mocnym sprzętem. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do zakładki kontakt.

 

Wymiana Hdmi Xbox series w naszym serwisie To kwestia maksymalnie 2-3 dni i możesz znowu cieszyć się sprawnym sprzętem!

dokładny cennik znajduje się tutaj.