Naprawa tabletów po upadku

 

Upadek z wysokości 20 centymetrów, 0,5 metra, czy metra może spowodować różne skutki. Tablety te bardziej odporne, bądź umieszczone w solidnym etui z zamontowanym szkłem ochronnym na wyświetlaczu mogą wyjść z tego bez szwanku. Niestety żaden z dodatkowych zabezpieczeń nie chroni tabletów w 100 %. Choć sami jesteśmy posiadaczami tabletu, który nosimy w etui żeby przedłużyć jego żywotność. A tak naprawdę oszczędzamy wtedy wydawania pieniędzy na naprawy. Mimo, że nie ma 100 % ochrony dzięki etui to warto ich używać. Dlaczego ? Etui nie tylko ochroni przed połamaniem, ale również przed zarysowaniami. Dzięki czemu w przypadku sprzedaży tablet ten będzie w lepszej kondycji.

Wróćmy do sedna sprawy. Każdy upadek może spowodować różne skutki, poczynając od uszkodzeń zewnętrznych takich jak połamanie obudowy, korpusu, tylnej klapki, lub tylnej obudowy. A także połamania szybki wyświetlacza lub uszkodzenia całego wyświetlacza. Uszkodzenia również mogą dotyczyć wszystkich podzespołów wewnątrz tabletu, nawet takich jak uszkodzenia płyty głównej, aparatu, szkiełka aparatu.

A żeby to wszystko stwierdzić konieczna jest diagnoza w serwisie. Nie ukrywając najlepiej odwiedzić Serwis Doctor Gadget, gdyż właśnie u nas diagnoza wszelakich urządzeń zawsze jest bezpłatna. Niezależnie czy dojdzie do naprawy, czy z niej zrezygnujecie to za diagnozę nie zapłacicie.

Po obowiązkowej diagnozie wyceniamy naprawę oraz przedstawiamy jakie są skutki upadku, wtedy jest czas na podjęcie decyzji. Oczywiście wszystko zależy od tego czy naprawa jest opłacalna, bywają i takie przypadki, że wymiana wyświetlacza przeważa wartość tabletu wtedy informujemy o takiej sytuacji. Część z klientów mimo wysokich kosztów naprawy decyduję się na nią, ponieważ nie chcą kupować nowego, bądź posiadają na tyle ważne treści w nim, że chcą je odzyskać.