Podobne artykuły:

29/9/2021

Jak płacić Apple Pay ?

28/9/2021

Jak pobrać muzykę na iPhone ?

Wymiana szybki w tablecie

Wymiana szybki w tablecie, nie brzmi to zaskakująco prawda ? Posiadając mobilne urządzenie z takim dużym wyświetlaczem koło 7-10 cali nie jest trudne aby rozbić szybkę, prawda ?

O ile podczas upadku tylko szybka zostanie zniszczona, niestety zdarzają się również wymiany w komplecie z wyświetlaczem. Koszt takiej wymiany jest kilkukrotnie wyższy, choć czasem dalej opłacalny. Wróćmy jednak do wymiany szybki w tablecie, jest to czynność bardzo pracochłonna. Wymaga dużego skupienia, aby okleić szybkę od wyświetlacza - a taki proces jest żmudny i wymaga pełnego skupienia! Dlatego też czas wymiany szybki w tablecie może wydłużyć się do kilku dni roboczych. Naprawiając swój tablet unikasz kosztu zakupu nowego, a z doświadczenia wiemy, że tablety często się uszkadzają. Z ciekawostek powiemy, że najczęstszymi użytkownikami tabletów są najmłodsze pociechy.

Najważniejsze jednak, że wymiana szybki w tablecie jest możliwa ! Ceny wahają się w zależności od modelu i marki, a zaczynają się od 150 zł w górę.

Jeśli chcesz poznać kwotę za wymianę szybki w tablecie to zapraszamy do kontaktu z Nami ------> KONTAKT

Zapraszamy na pozostałe posty na blogu m.in.:
Apple, czy warto kupować ? 
Odzyskiwanie danych,
Wymiana dysku,
Instalacja sterowników,
Serwis Apple - Poznań,

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole

wymiana szybki w tablecie

Powrót
Zadzwoń Napisz wiadomość