Na czym polega wymiana wyświetlacza i czym różni się od wymiany samej szybki w telefonie ? Przede wszystkim wymiana wyświetlacza polega na zmianie całego przedniego panelu łącznie z szybką, dotykiem oraz ekranem. W niektórych starszych modelach np. Samsung x cover, wymiana szybki i ekranu możliwa jest tylko osobno, gdyż są to odrębne części. Wszystkie modele od Apple zrobione są tak, że istnieje wymiany albo szybki, albo wyświetlacza. Duża część zakrzywionych telefonów, czyt. zakrzywionych ekranów nie daje możliwości wymiany szybki bez profesjonalnego sprzętu i w takich przypadkach w grę wchodzi wymiana kompletu.

Ile potrwa wymiana wyświetlacza w telefonie w mieście POZNAŃ ?

Jeśli zbiłeś szybkę w telefonie i dotyk nie reaguje prawidłowo, nasz serwis oferuję wymianę wyświetlacza – najczęściej w 24h! Nie obawiaj się, wyświetlacz zostanie wymieniony na oryginalny – chińskie zamienniki nie goszczą na naszych półkach.

Na naprawę wystawiamy gwarancję od 6 do 12 miesięcy a diagnozę wystawiamy za darmo. Naprawimy każdy model telefonu, jeśli jednak korzystasz z bardzo rzadkiego modelu, zalecamy wcześniejszy kontakt z naszym serwisem, aby ustalić czas naprawy i zapytać o cenę.

Zapraszamy na pozostałe wpisy na blogu m.in.

Wymiana głośnika rozmów, 
Wymiana głośnika głównego, 
Instalacja systemów operacyjnych, 
Wymiana gniazda zasilania, 
Wymiana gniazda USB, 

SPRAWDŹ NASZE CENY: CENNIK
JAK NAS ZNALEŹĆ? MAPA
ZAKRES NASZYCH USŁUG: 
-Telefony
-Tablety
-Laptopy/PC
-Konsole